Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

Reference

Veronika Raková

T-CLUB je mou pravou rukou životního stylu! Krásné, čisté prostředí, kde se cítím, jako doma. Navštěvuji ho pravidelně již několik let a jsem ráda, že se stále děje něco nového! Začala jsem kurzem „VÝZVA“, prošla individuálním tréninkem se skvělou Luckou a teď makám na skupinových lekcích a v posilovně. Programy LES MILLS jsou naprosto skvělé!

Jirka Papp

V T-CLUBU je skvělá parta celého týmu- od managementu, recepčních po instruktory a osobní trenéry. Oceňuji kvalitu a profesionalitu trenérů, kteří respektují možnosti klienta. V T-CLUBU je mi prostě vždy fajn ;-) !

Romana Šindlerová

T-CLUB jsem si vybrala protože nabízí hlídání dětí pro nás maminky na mateřské. Parkování přímo v areálu je pro mne také obrovskou výhodou s malým dítětem. Aktuálně navštěvuji skupinové lekce, hlavně H.E.A..T. PROGRAM, GRIT a TRX a osobní tréninky s Verčou Slavíkovou, pomáhají mi se dostat po porodu zase do kondice! Kromě skvělých služeb oceňuji hlavně ochotu a milý přístup všech v T-CLUBU!

Jirka Staněk

T-CLUB doporučuji, protože to je jediné centrum, kde slovo multifunkční je opravdu na místě! Každý si zde najde své a proto nás to stále baví!

Milan Horák

Partner do T-CLUBU již chodil a byl spokojený, proto jsme se rozhodli využívat členství oba dva. Vyhovuje nám velké množství aktivit a skvělý výběr skupinových lekcí. Oceňujeme velmi milý přístup a profesionalitu osobních trenérů a recepčních, které jsou velice ochotné a vstřícné s čímkoliv pomoci!

Tomáš Třešňák

S týmem T-CLUB jsem velmi spokojený. Přístup všech je velice profesionální. Největší motivátor je pro mne trenérka Werča Uxová, vždy nám dá do těla a nebere si servítky. Skvělá práce je i recepční Katky, která zařídí i nemožné ;-) Z mého pohledu je vše v dokonalé harmonii a přeji si, aby takto celý T-CLUB TEAM dále pokračoval..

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko