Informace a rezervace na telefonech:
 • Krásné Březno: +420 602 688 956

VÁNOČNÍ TURNAJ BERUŠEK!

20.12.2021

V sobotu 18.12. se v našem sportovním centru uskutečnil speciální vánoční turnaj našich Berušek T-CLUB Mini Cup 2021. Akce byla určena dětem a jejich rodinným příslušníkům. Celkem se turnaje zúčastnilo 29 dvojic, které poměřily své síly během napínavého dopoledne.

O vytvoření správné vánoční atmosféry se postaraly kulinářské výtvory, které napekly maminky a babičky našich nejmenších a trenéři oddílu T-CLUB Berušky.

Kompletní výsledky turnaje jsou k dispozici online. Další fotografie z turnaje naleznete na oficiálním webu Berušek v Galerii.

Všem zúčastněným děkujeme za vytvoření příjemné atmosféry a již teď se těšíme na další setkání.

Velký dík patří také naši partnerům NILIO Brewery a Jsme Fitness Food Menu, kteří věnovali do turnaje hodnotné ceny.

 

VÁNOČNÍ TURNAJ BERUŠEK!

V sobotu 18.12. se v našem sportovním centru uskutečnil speciální vánoční turnaj našich Berušek T-CLUB Mini Cup 2021. Akce byla určena dětem a jejich rodinným příslušníkům. Celkem se turnaje zúčastnilo 29 dvojic, které poměřily své síly během napínavého dopoledne. O vytvoření správné vánoční atmosféry se postaraly kulinářské výtvory, které napekly maminky a babičky našich nejmenších a trenéři oddílu T-CLUB Berušky. Kompletní výsledky turnaje jsou k dispozici online. Další fotografie z turnaje naleznete na oficiálním webu Berušek v Galerii. Všem zúčastněným děkujeme za vytvoření příjemné atmosféry a již teď se těšíme na další setkání. Velký dík patří také naši partnerům NILIO Brewery a Jsme Fitness Food Menu, kteří věnovali do turnaje hodnotné ceny.  
Beach Volleyball

VÁNOČNÍ TURNAJ BERUŠEK!

Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
První vstup zdarma

Zajímá Vás nabídka a služby našeho centra? Přijďte se k nám podívat! Zacvičte si, navštivte skupinové lekce nebo si zahrajte badminton. Váš první vstup je ZDARMA! Stačí vyplnit údaje níže a do 2 pracovních dnů se Vám ozveme!
  [recaptcha size:compact]

  Sledujte nás

  Facebook Instagram

  Partneři

  Tisk Horák a.s. VZP
  T-CLUB E-shop Slevotisk
  EducAid Česká komora fitness
  PivoNealko