Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

VÁNOČNÍ TURNAJ BERUŠEK!

20.12.2021

V sobotu 18.12. se v našem sportovním centru uskutečnil speciální vánoční turnaj našich Berušek T-CLUB Mini Cup 2021. Akce byla určena dětem a jejich rodinným příslušníkům. Celkem se turnaje zúčastnilo 29 dvojic, které poměřily své síly během napínavého dopoledne.

O vytvoření správné vánoční atmosféry se postaraly kulinářské výtvory, které napekly maminky a babičky našich nejmenších a trenéři oddílu T-CLUB Berušky.

Kompletní výsledky turnaje jsou k dispozici online. Další fotografie z turnaje naleznete na oficiálním webu Berušek v Galerii.

Všem zúčastněným děkujeme za vytvoření příjemné atmosféry a již teď se těšíme na další setkání.

Velký dík patří také naši partnerům NILIO Brewery a Jsme Fitness Food Menu, kteří věnovali do turnaje hodnotné ceny.

 

VÁNOČNÍ TURNAJ BERUŠEK!

V sobotu 18.12. se v našem sportovním centru uskutečnil speciální vánoční turnaj našich Berušek T-CLUB Mini Cup 2021. Akce byla určena dětem a jejich rodinným příslušníkům. Celkem se turnaje zúčastnilo 29 dvojic, které poměřily své síly během napínavého dopoledne. O vytvoření správné vánoční atmosféry se postaraly kulinářské výtvory, které napekly maminky a babičky našich nejmenších a trenéři oddílu T-CLUB Berušky. Kompletní výsledky turnaje jsou k dispozici online. Další fotografie z turnaje naleznete na oficiálním webu Berušek v Galerii. Všem zúčastněným děkujeme za vytvoření příjemné atmosféry a již teď se těšíme na další setkání. Velký dík patří také naši partnerům NILIO Brewery a Jsme Fitness Food Menu, kteří věnovali do turnaje hodnotné ceny.  
Beach Volleyball

VÁNOČNÍ TURNAJ BERUŠEK!

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko