Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

STORNO PODMÍNKY

27.11.2018

Vážení klienti, dovolujeme si Vás upozornit na nově aplikované storno podmínky na badminton a skupinové lekce.  Z důvodu velkého nárůstu nerušených rezervací jsme nuceni aplikovat storno i na kurty badmintonu. Prosíme Vás, abyste byli ohleduplní vůči ostatním hráčům a svůj kurt tak vždy rušili.

Storno jsme nastavili tak, abyste měli možnost svou odpolední rezervaci v klidu zrušit ještě ráno. Rezervaci je možno zdarma přerezervovat na libovolnou hodinu v daný den.

Rezervace můžete vždy provést telefonicky nebo ON-LINE. NE E-MAILEM!

Děkujeme Vám za pochopení

 

 

 

STORNO PODMÍNKY

Vážení klienti, dovolujeme si Vás upozornit na nově aplikované storno podmínky na badminton a skupinové lekce.  Z důvodu velkého nárůstu nerušených rezervací jsme nuceni aplikovat storno i na kurty badmintonu. Prosíme Vás, abyste byli ohleduplní vůči ostatním hráčům a svůj kurt tak vždy rušili. Storno jsme nastavili tak, abyste měli možnost svou odpolední rezervaci v klidu zrušit ještě ráno. Rezervaci je možno zdarma přerezervovat na libovolnou hodinu v daný den. Rezervace můžete vždy provést telefonicky nebo ON-LINE. NE E-MAILEM! Děkujeme Vám za pochopení      
Beach Volleyball

STORNO PODMÍNKY

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko