Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

Společně to zvládneme!

8.12.2020

Vážení klienti,
společně se nacházíme opět v období, které je kritické pro nás všechny. Nebudeme Vám lhát. Aktuální situace je pro nás náročná, my pevně doufáme, že na provoz našeho centra z dlouhodobého hlediska nebude mít vliv, resp. takový, který byste vy jako klienti poznali. Jsme společně ve světě fitness již přes 10 let a naším aktuálním cílem je tuto situaci dlouhodobě zvládnout a naopak vstoupit do nové éry o to silnější. Každopádně budeme moc rádi, když si v této době budeme moci navzájem pomoci!

O své členství nepřijdete!
Své členství i nadále prosím hraďte na účet 3793600287/0100, variabilní symbol je stejný jako Vaše ID klienta (najdete ho na své smlouvě, nebo pod on-line přihlášením) o své peníze samozřejmě nepřijdete, Vámi uhrazené členství Vám bude o dobu uzavření centra prodlouženo. Za tento krok budeme moc rádi, jelikož nám tímto velice pomůžete překlenout toto složité období. Věříme, že až budeme moci my, tak Vám to vynahradíme.

Pomáhejme si!
Tato situace je náročná pro mnohé z nás! Pokud tak nemůžete své členství nyní naopak uhradit Vy, kontaktujte nás na e-mail tclub@tclub.cz, do předmětu vyplňte své ID a společně se domluvíme na dalším postupu.

Mnohokrát děkujeme za dodržení postupu, v době otevření centra budeme rádi, že nám pomůžete předejít jakýmkoliv systémovým karambolům.

Pracujte na sobě společně s námi, věříme, že pozitivním postojem a zdravým životním stylem toto období společně překleneme a budoucího období bez omezení si budeme společně vážit. Opatrujte se, přejeme Vám hlavně zdraví a těšíme se na Vás!

#TCLUBTEAM

 

 

Společně to zvládneme!

Vážení klienti, společně se nacházíme opět v období, které je kritické pro nás všechny. Nebudeme Vám lhát. Aktuální situace je pro nás náročná, my pevně doufáme, že na provoz našeho centra z dlouhodobého hlediska nebude mít vliv, resp. takový, který byste vy jako klienti poznali. Jsme společně ve světě fitness již přes 10 let a naším aktuálním cílem je tuto situaci dlouhodobě zvládnout a naopak vstoupit do nové éry o to silnější. Každopádně budeme moc rádi, když si v této době budeme moci navzájem pomoci! O své členství nepřijdete! Své členství i nadále prosím hraďte na účet 3793600287/0100, variabilní symbol je stejný jako Vaše ID klienta (najdete ho na své smlouvě, nebo pod on-line přihlášením) o své peníze samozřejmě nepřijdete, Vámi uhrazené členství Vám bude o dobu uzavření centra prodlouženo. Za tento krok budeme moc rádi, jelikož nám tímto velice pomůžete překlenout toto složité období. Věříme, že až budeme moci my, tak Vám to vynahradíme. Pomáhejme si! Tato situace je náročná pro mnohé z nás! Pokud tak nemůžete své členství nyní naopak uhradit Vy, kontaktujte nás na e-mail tclub@tclub.cz, do předmětu vyplňte své ID a společně se domluvíme na dalším postupu. Mnohokrát děkujeme za dodržení postupu, v době otevření centra budeme rádi, že nám pomůžete předejít jakýmkoliv systémovým karambolům. Pracujte na sobě společně s námi, věříme, že pozitivním postojem a zdravým životním stylem toto období společně překleneme a budoucího období bez omezení si budeme společně vážit. Opatrujte se, přejeme Vám hlavně zdraví a těšíme se na Vás! #TCLUBTEAM [gallery columns="5" ids="15795,15793,15788,15785,15765,15763,15756,15722,15718,15757"]    
Beach Volleyball

Společně to zvládneme!

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko