Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

Společně to zvládneme!

31.3.2020

Vážení klienti,
společně se nacházíme v období, které je kritické pro nás všechny. Dle aktuální situace není příliš jasné, kdy se otevřou brány našeho centra. I přes všechna opatření se snažíme tento čas efektivně využít ke zvelebení centra, samozřejmě jak nám aktuální situace dovolí. Věříme, že naši práci oceníte již u vchodu centra.

Ale nebudeme Vám lhát. Aktuální situace je pro nás náročná, my pevně doufáme, že na provoz našeho centra z dlouhodobého hlediska nebude mít vliv, resp. takový, který byste vy jako klienti poznali. Jsme společně ve světě fitness již přes 10 let a naším aktuálním cílem je tuto situaci dlouhodobě zvládnout a naopak vstoupit do nové éry o to silnější. Každopádně budeme moc rádi, když si v této době budeme moci navzájem pomoci!

O své členství nepřijdete!
Své členství i nadále prosím hraďte na účet 3793600287/0100, variabilní symbol je stejný jako Vaše ID klienta (najdete ho na své smlouvě, nebo pod on-line přihlášením) o své peníze samozřejmě nepřijdete, Vámi uhrazené členství Vám bude o dobu uzavření centra prodlouženo. Za tento krok budeme moc rádi, jelikož nám tímto velice pomůžete překlenout toto složité období. Věříme, že až budeme moci my, tak Vám to vynahradíme.

Pomáhejme si!
Tato situace je náročná pro mnohé z nás! Pokud tak nemůžete své členství nyní naopak uhradit Vy, kontaktujte nás na e-mail tclub@tclub.cz, do předmětu vyplňte své ID a společně se domluvíme na dalším postupu.

Mnohokrát děkujeme za dodržení postupu, v době otevření centra budeme rádi, že nám pomůžete předejít jakýmkoliv systémovým karambolům.

Aktuálně se pro Vás snažíme v maximální možné míře být v kontaktu na Facebooku a to ve skupině T-CLUB MEMBERS a na Instagramu @tclubusti kde pro Vás připravujeme tréninky, výzvy a inspirace po dobu karantény připojte se k nám a buďte s námi v kontaktu!

Pracujte na sobě společně s námi, věříme, že pozitivním postojem a zdravým životním stylem toto období společně překleneme a budoucího období bez omezení si budeme společně vážit. Opatrujte se, přejeme Vám hlavně zdraví a těšíme se na Vás!

Za #TCLUBTEAM
Míša Skibová
manažer centra
Tel.: +420602303292
E-mail: michaela.skibova@tclub.cz

 

Společně to zvládneme!

Vážení klienti, společně se nacházíme v období, které je kritické pro nás všechny. Dle aktuální situace není příliš jasné, kdy se otevřou brány našeho centra. I přes všechna opatření se snažíme tento čas efektivně využít ke zvelebení centra, samozřejmě jak nám aktuální situace dovolí. Věříme, že naši práci oceníte již u vchodu centra. Ale nebudeme Vám lhát. Aktuální situace je pro nás náročná, my pevně doufáme, že na provoz našeho centra z dlouhodobého hlediska nebude mít vliv, resp. takový, který byste vy jako klienti poznali. Jsme společně ve světě fitness již přes 10 let a naším aktuálním cílem je tuto situaci dlouhodobě zvládnout a naopak vstoupit do nové éry o to silnější. Každopádně budeme moc rádi, když si v této době budeme moci navzájem pomoci! O své členství nepřijdete! Své členství i nadále prosím hraďte na účet 3793600287/0100, variabilní symbol je stejný jako Vaše ID klienta (najdete ho na své smlouvě, nebo pod on-line přihlášením) o své peníze samozřejmě nepřijdete, Vámi uhrazené členství Vám bude o dobu uzavření centra prodlouženo. Za tento krok budeme moc rádi, jelikož nám tímto velice pomůžete překlenout toto složité období. Věříme, že až budeme moci my, tak Vám to vynahradíme. Pomáhejme si! Tato situace je náročná pro mnohé z nás! Pokud tak nemůžete své členství nyní naopak uhradit Vy, kontaktujte nás na e-mail tclub@tclub.cz, do předmětu vyplňte své ID a společně se domluvíme na dalším postupu. Mnohokrát děkujeme za dodržení postupu, v době otevření centra budeme rádi, že nám pomůžete předejít jakýmkoliv systémovým karambolům. Aktuálně se pro Vás snažíme v maximální možné míře být v kontaktu na Facebooku a to ve skupině T-CLUB MEMBERS a na Instagramu @tclubusti kde pro Vás připravujeme tréninky, výzvy a inspirace po dobu karantény připojte se k nám a buďte s námi v kontaktu! Pracujte na sobě společně s námi, věříme, že pozitivním postojem a zdravým životním stylem toto období společně překleneme a budoucího období bez omezení si budeme společně vážit. Opatrujte se, přejeme Vám hlavně zdraví a těšíme se na Vás! Za #TCLUBTEAM Míša Skibová manažer centra Tel.: +420602303292 E-mail: michaela.skibova@tclub.cz  
Beach Volleyball

Společně to zvládneme!

Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
První vstup zdarma

Zajímá Vás nabídka a služby našeho centra? Přijďte se k nám podívat! Zacvičte si, navštivte skupinové lekce nebo si zahrajte badminton. Váš první vstup je ZDARMA! Stačí vyplnit údaje níže a do 2 pracovních dnů se Vám ozveme!
Sledujte nás

Facebook Instagram

Partneři

Tisk Horák a.s. VZP
T-CLUB E-shop Slevotisk
EducAid Česká komora fitness