Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

Řemeslně vyráběná, nealkolická piva v T-CLUBU!

1.11.2021

První fitness v Evropě Vám přináší jedinečné produkty pivovaru Nilio!

Piva značky Nilio jsou naprosto čistá, tedy bez chemických, syntetických látek. Všechna piva jsou vyráběna výhradně z přírodních surovin, tj. v žádném výrobním procesu nepoužíváme syntetické látky.

V T-CLUBU Vám nabízíme 4 druhy nealkoholických piv:

GREAT WARRIOR – první ochucené nealkoholické pivo s izotonickými účinky 

ZERO POWER – světlé nealkoholické pivo.

BLACK HERO – tmavé nealkoholické pivo.

YUZU SAMURAY – nealkoholická IPA s jemným nádechem ovoce yuzu.

 

Great Warrior

Zero Power

Black Hero

YUZU Samuray

 

 

 

 

 

 

 

Alkoholická piva:

GOLDEN ALE 10° – světlé, svrchně kvašené pivo.

CARIBIAN IPA (AMBER) 14° – polotmavé pivo typu American IPA (Amber).

V předvánočním čase také speciál na Vánoce a Nový rok.

OAK SPIRIT 18° – tmavý svrchně kvašený stout s příchutí čokolády a kakaa.

NILIO je první nealkoholický, řemeslný pivovar, který se vyznačuje nejvyšší kvalitou surovin, tradičním způsobem vaření a vysokým obsahem výživných látek – vitamínů a minerálů.

NILIO je prvním pivovarem, který je hrdým držitelem celosvětové certifikace VEGAN.

Díky tajemství správného nastavení varny, výběru správných kvasnic a míchání sladových směsí se podařilo vytvořit speciální výrobní proces, kde speciální pivovarské kvasnice, rostlinného původu, jsou stresovány nízkými a vysokými teplotami, které pak produkují místo značného množství ethanolu přírodní glycerol. Piva si tak zachovávají plnou chuť a jedinečnost. Dle laboratorních testů se pohybuje obsah alkoholu v nealkoholických pivech Nilio od 0,1 % do 0,2 % (objemových).

V prodeji v T-CLUBU na recepci nebo v e-shopu www.pivonealko.cz

Pro členy T-CLUBU zvýhodněná cena.

Golden Ale

Caribic IPA

Oak Spirit

Řemeslně vyráběná, nealkolická piva v T-CLUBU!

První fitness v Evropě Vám přináší jedinečné produkty pivovaru Nilio! Piva značky Nilio jsou naprosto čistá, tedy bez chemických, syntetických látek. Všechna piva jsou vyráběna výhradně z přírodních surovin, tj. v žádném výrobním procesu nepoužíváme syntetické látky. V T-CLUBU Vám nabízíme 4 druhy nealkoholických piv: GREAT WARRIOR - první ochucené nealkoholické pivo s izotonickými účinky  ZERO POWER - světlé nealkoholické pivo. BLACK HERO - tmavé nealkoholické pivo. YUZU SAMURAY - nealkoholická IPA s jemným nádechem ovoce yuzu.   [caption id="attachment_16497" align="alignleft" width="150"] Great Warrior[/caption] [caption id="attachment_16499" align="alignleft" width="150"] Zero Power[/caption] [caption id="attachment_16498" align="alignleft" width="150"] Black Hero[/caption] [caption id="attachment_16500" align="alignleft" width="150"] YUZU Samuray[/caption]               Alkoholická piva: GOLDEN ALE 10° - světlé, svrchně kvašené pivo. CARIBIAN IPA (AMBER) 14° - polotmavé pivo typu American IPA (Amber). V předvánočním čase také speciál na Vánoce a Nový rok. OAK SPIRIT 18° - tmavý svrchně kvašený stout s příchutí čokolády a kakaa. NILIO je první nealkoholický, řemeslný pivovar, který se vyznačuje nejvyšší kvalitou surovin, tradičním způsobem vaření a vysokým obsahem výživných látek – vitamínů a minerálů. NILIO je prvním pivovarem, který je hrdým držitelem celosvětové certifikace VEGAN. Díky tajemství správného nastavení varny, výběru správných kvasnic a míchání sladových směsí se podařilo vytvořit speciální výrobní proces, kde speciální pivovarské kvasnice, rostlinného původu, jsou stresovány nízkými a vysokými teplotami, které pak produkují místo značného množství ethanolu přírodní glycerol. Piva si tak zachovávají plnou chuť a jedinečnost. Dle laboratorních testů se pohybuje obsah alkoholu v nealkoholických pivech Nilio od 0,1 % do 0,2 % (objemových). V prodeji v T-CLUBU na recepci nebo v e-shopu www.pivonealko.cz Pro členy T-CLUBU zvýhodněná cena. [caption id="attachment_16494" align="alignleft" width="150"] Golden Ale[/caption] [caption id="attachment_16495" align="alignleft" width="150"] Caribic IPA[/caption] [caption id="attachment_16496" align="alignleft" width="150"] Oak Spirit[/caption]
Beach Volleyball

Řemeslně vyráběná, nealkolická piva v T-CLUBU!

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko