Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

POWER PLATE® NOVĚ V T-CLUBU KRÁSNÉ BŘEZNO

9.2.2015

Po měsíci příprav konečně rozjíždíme Vaše oblíbené tréninky na jedinečných vibračních plošinách POWER PLATE®!

Ať už je vaším cílem zhubnout, zbavit se celulitidy, posílit celé tělo nebo naopak nabrat svalovou hmotu či zvýšit výbušnost Vašeho těla, je právě cvičení na strojích POWER PLATE® to pravé právě pro Vás!


POWER PLATE® cvičení s osobním trenérem je absolutně revoluční uplatnění moderních technologií právě v oblastí cvičení a zároveň rehabilitace. POWER PLATE® funguje na bázi přednášení trojrozměrných vibrací přímo do svalů, ty pak přirozeně aktivují reflexivní svalové kontrakce. Tento druh tréninku se jmenuje ACCELERATION TRAINING a v současné době jde o nejžhavější trend ve Fitness. Jeho největšími přednostmi je nenáročnost a možnost cvičit bez ohledu na věk či kondici. Zároveň jde o velmi efektivní trénink bez námahy kloubů a dalších, při klasickém cvičení velmi namáhaných, částí těla.

ACCELERATION TRAINING přináší výsledky za nesrovnatelně kratší dobu, než bývá obvyklé! Doporučená frekvence tréninku je třikrát týdně v krátkých (max. 30 minut) intervalech. Při cvičení na POWER PLATE® totiž klient aktivuje až 97% svalové hmoty. U cvičení klasického je to pouze necelá polovina! POWER PLATE je vyhledáván také ze zdravotního hlediska, jeho velkou předností je výrazné zkrácení rehabilitace a doba rekonvalescence.

Cvičení na strojích POWER PLATE® je velmi širokospektrální. Používá se k protahování, posilování, masážím i relaxaci. Ke stroji jsou navíc přidány speciální flexibilní pásy, díky kterým může ACCELERATION TRAINING nabídnout dodatečné možnosti cvičení na všechny potřebné partie těla!


 POWER PLATE® OSOBNÍ TRÉNINKY V T-CLUBU!

  • 30 minut s trenérem
    ČLEN 100,- Kč / NEČLEN 250,- Kč
  • 30 minut bez trenéra (POZOR! Možnost pouze po absolvovaní 5 lekcí s trenérem!)
    ČLEN 50,-Kč / NEČLEN 200,- Kč

Domluvte si svůj termín pro osobní trénink přímo s našimi certifikovanými trenéry!

VERONIKA BARTOSCHOVÁ: Tel.: +420 605 885 882

POWERPLATE V T-CLUBU

POWER PLATE® NOVĚ V T-CLUBU KRÁSNÉ BŘEZNO

Po měsíci příprav konečně rozjíždíme Vaše oblíbené tréninky na jedinečných vibračních plošinách POWER PLATE®! Ať už je vaším cílem zhubnout, zbavit se celulitidy, posílit celé tělo nebo naopak nabrat svalovou hmotu či zvýšit výbušnost Vašeho těla, je právě cvičení na strojích POWER PLATE® to pravé právě pro Vás!
POWER PLATE® cvičení s osobním trenérem je absolutně revoluční uplatnění moderních technologií právě v oblastí cvičení a zároveň rehabilitace. POWER PLATE® funguje na bázi přednášení trojrozměrných vibrací přímo do svalů, ty pak přirozeně aktivují reflexivní svalové kontrakce. Tento druh tréninku se jmenuje ACCELERATION TRAINING a v současné době jde o nejžhavější trend ve Fitness. Jeho největšími přednostmi je nenáročnost a možnost cvičit bez ohledu na věk či kondici. Zároveň jde o velmi efektivní trénink bez námahy kloubů a dalších, při klasickém cvičení velmi namáhaných, částí těla. ACCELERATION TRAINING přináší výsledky za nesrovnatelně kratší dobu, než bývá obvyklé! Doporučená frekvence tréninku je třikrát týdně v krátkých (max. 30 minut) intervalech. Při cvičení na POWER PLATE® totiž klient aktivuje až 97% svalové hmoty. U cvičení klasického je to pouze necelá polovina! POWER PLATE je vyhledáván také ze zdravotního hlediska, jeho velkou předností je výrazné zkrácení rehabilitace a doba rekonvalescence. Cvičení na strojích POWER PLATE® je velmi širokospektrální. Používá se k protahování, posilování, masážím i relaxaci. Ke stroji jsou navíc přidány speciální flexibilní pásy, díky kterým může ACCELERATION TRAINING nabídnout dodatečné možnosti cvičení na všechny potřebné partie těla!

 POWER PLATE® OSOBNÍ TRÉNINKY V T-CLUBU!

  • 30 minut s trenérem ČLEN 100,- Kč / NEČLEN 250,- Kč
  • 30 minut bez trenéra (POZOR! Možnost pouze po absolvovaní 5 lekcí s trenérem!) ČLEN 50,-Kč / NEČLEN 200,- Kč

Domluvte si svůj termín pro osobní trénink přímo s našimi certifikovanými trenéry!

VERONIKA BARTOSCHOVÁ: Tel.: +420 605 885 882

POWERPLATE V T-CLUBU

Beach Volleyball

POWER PLATE® NOVĚ V T-CLUBU KRÁSNÉ BŘEZNO

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko
Kudy z nudy