Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

OTEVÍRÁME!

26.4.2020

Vážení klienti,

člověk míní, vláda mění 🙂

jak jistě víte, aktuálně jsme se snažili veškerý ,,volný” čas využít ke zvelebování centra a pustili jsme se i do větších projektů, které však nejsme schopni do pondělí vyhotovit. Proto jsme se rozhodli, že v nouzovém režimu :

!!!! OTEVŘEME !!!!

Otevření však proběhne jinak než jsme zvyklí vzhledem jak k aktuální situaci tak i ke stavebním pracím v centru a to samozřejmě za přísně hygienických podmínek.

Centrum bude otevřené do odvolání:
Halové sporty + fitness:
-všední dny:

7:00 – 11:00
15:00 – 20:00
-sobota zavřeno

-neděle a svátky

8:00 – 11:00

15:00 – 20:00

Skupinové lekce zatím nespouštíme.
Šatny a sprchy jsou uzavřené.

Rezervace na badminton do pondělí pouze on-line ve výše uvedené časy.

Dezinfekce:
– při vstupu do centra Vás požádáme abyste si vydezinfikovali ruce
– po otevření bude centrum vydezinfikované- žádáme Vás abyste si před cvičením a po cvičení jakoukoliv pomůcku či stroj řádně vydezinfikovali
– dezinfekce bude zajištěna jak pro klienty tak pro personál

Kapacita:
– max. kapacita 10m2 pro jednu cvičící osobou
– odstupy mezi sebou prosím dodržujte min. 2 metry
– žádáme o cvičení jen na strojích které jsou zapnuté
– realizace osobních tréninků bude pouze jeden na jednoho
– recepční bude mít právo vás odmítnout v případě naplněnosti centra – proto si prosím nejdříve zavolejte

Další informace
– přijďte k nám již převlečení do sportovního oblečení, u nás se jen přezujete do sportovní obuvi
– vstup a cvičení je povinné po celou dobu v roušce
– noste si prosím své ručníky, v našem centru nebudou k zapůjčení
– pokud je to možné noste si vlastní podložku, rakety apod.
– upřednostňujeme bezhotovostní transakce
– Vstup bude umožněn přes badmintonovou halu
– kdo má členství zaplacené má samozřejmě možnost vstupů kdo pozastavené může do konce dubna využít vstup s jednorázovým poplatkem

Věříme, že nám odpustíte nouzový provoz a budete mít pro nás pochopení. My se naopak pokusíme udělat maximum aby vše běželo hladce. Věříme,že díky přísným hygienickým opatřením se u nás budete cítit bezpečně.

Situace se může ze dne na den změnit proto prosíme sledujte aktuální informace našeho centra.

V pondělí, jakmile budeme vědět více informací, Vás budeme přesně informovat ohledně Vašeho členství a celkového postupu, děkujeme za trpělivost!

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, jsme Vám plně k dispozici.

OTEVÍRÁME!

Vážení klienti, člověk míní, vláda mění 🙂 jak jistě víte, aktuálně jsme se snažili veškerý ,,volný” čas využít ke zvelebování centra a pustili jsme se i do větších projektů, které však nejsme schopni do pondělí vyhotovit. Proto jsme se rozhodli, že v nouzovém režimu :
!!!! OTEVŘEME !!!! Otevření však proběhne jinak než jsme zvyklí vzhledem jak k aktuální situaci tak i ke stavebním pracím v centru a to samozřejmě za přísně hygienických podmínek. Centrum bude otevřené do odvolání: Halové sporty + fitness: -všední dny: 7:00 - 11:00 15:00 - 20:00 -sobota zavřeno

-neděle a svátky

8:00 - 11:00 15:00 - 20:00 Skupinové lekce zatím nespouštíme. Šatny a sprchy jsou uzavřené. Rezervace na badminton do pondělí pouze on-line ve výše uvedené časy. Dezinfekce: - při vstupu do centra Vás požádáme abyste si vydezinfikovali ruce - po otevření bude centrum vydezinfikované- žádáme Vás abyste si před cvičením a po cvičení jakoukoliv pomůcku či stroj řádně vydezinfikovali - dezinfekce bude zajištěna jak pro klienty tak pro personál Kapacita: - max. kapacita 10m2 pro jednu cvičící osobou - odstupy mezi sebou prosím dodržujte min. 2 metry - žádáme o cvičení jen na strojích které jsou zapnuté - realizace osobních tréninků bude pouze jeden na jednoho - recepční bude mít právo vás odmítnout v případě naplněnosti centra - proto si prosím nejdříve zavolejte Další informace - přijďte k nám již převlečení do sportovního oblečení, u nás se jen přezujete do sportovní obuvi - vstup a cvičení je povinné po celou dobu v roušce - noste si prosím své ručníky, v našem centru nebudou k zapůjčení - pokud je to možné noste si vlastní podložku, rakety apod. - upřednostňujeme bezhotovostní transakce - Vstup bude umožněn přes badmintonovou halu - kdo má členství zaplacené má samozřejmě možnost vstupů kdo pozastavené může do konce dubna využít vstup s jednorázovým poplatkem Věříme, že nám odpustíte nouzový provoz a budete mít pro nás pochopení. My se naopak pokusíme udělat maximum aby vše běželo hladce. Věříme,že díky přísným hygienickým opatřením se u nás budete cítit bezpečně. Situace se může ze dne na den změnit proto prosíme sledujte aktuální informace našeho centra. V pondělí, jakmile budeme vědět více informací, Vás budeme přesně informovat ohledně Vašeho členství a celkového postupu, děkujeme za trpělivost! V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, jsme Vám plně k dispozici.
Beach Volleyball

OTEVÍRÁME!

Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
První vstup zdarma

Zajímá Vás nabídka a služby našeho centra? Přijďte se k nám podívat! Zacvičte si, navštivte skupinové lekce nebo si zahrajte badminton. Váš první vstup je ZDARMA! Stačí vyplnit údaje níže a do 2 pracovních dnů se Vám ozveme!
Sledujte nás

Facebook Instagram

Partneři

Tisk Horák a.s. VZP
T-CLUB E-shop Slevotisk
EducAid Česká komora fitness