Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

NOVÝ ROZVRH OD 17.9.2018

14.9.2018

Nová sezóna je opět tu a my Vám s radostí představujeme nový rozvrh skupinových lekcí! Jako jediné centrum na severu Čech Vám přinášíme skvělé programy lekcí LES MILLS, kromě nejoblíbenější lekce BODYPUMP jsme přidali 2 nové programy a to: CX WORX® a BODYATTACK®! Věříme, že i tyto dvě skvělé lekce si zamilujete a stanou se pravidelnou součástí Vašich tréninků!

H.E.A.T. PROGRAM®
BODYPUMP®
BODYATTACK®
CXWORX®
TRX®
KRUHÁČ
STREČINK
ZDRAVÁ ZÁDA
SM SYSTEM
PILATES CLINIC
Zdravotní kurzy a kurzy hubnutí!

Pro členy klubu všechny skupinové lekce zdarma!
Chceš se stát členem i Ty? Dej nám vědět na clenstvi@tclub.cz!

http://www.tclub.cz/skupinove-lekce/rozvrh-lekci/ 

NOVÝ ROZVRH OD 17.9.2018

Nová sezóna je opět tu a my Vám s radostí představujeme nový rozvrh skupinových lekcí! Jako jediné centrum na severu Čech Vám přinášíme skvělé programy lekcí LES MILLS, kromě nejoblíbenější lekce BODYPUMP jsme přidali 2 nové programy a to: CX WORX® a BODYATTACK®! Věříme, že i tyto dvě skvělé lekce si zamilujete a stanou se pravidelnou součástí Vašich tréninků! H.E.A.T. PROGRAM® BODYPUMP® BODYATTACK® CXWORX® TRX® KRUHÁČ STREČINK ZDRAVÁ ZÁDA SM SYSTEM PILATES CLINIC Zdravotní kurzy a kurzy hubnutí!
Pro členy klubu všechny skupinové lekce zdarma! Chceš se stát členem i Ty? Dej nám vědět na clenstvi@tclub.cz! http://www.tclub.cz/skupinove-lekce/rozvrh-lekci/
 
Beach Volleyball

NOVÝ ROZVRH OD 17.9.2018

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko
Kudy z nudy