Informace a rezervace na telefonech:
 • Krásné Březno: +420 602 688 956

#LETOSTCLUBEM je tu!

26.6.2019

Speciální program letních akcí! Jako každý rok i letos jsme si pro Vás připravili plno letních aktivit pro zpestření Vašeho tréninkového roku!

Přidejte se k nám, buďte i v létě ve skvělé kondici a prožijte aktivně i letošní #LETOSTCLUBEM!


PROGRAM:

 1. PRAVIDELNÉ VENKOVNÍ LEKCE (rezervace on-line v sekci „venkovní lekce“)
  PONDĚLÍ 17:00- 18:00 hod. FUNKČNÍ TRÉNINK s Verčou u Jezera Milada
  sraz bude vždy na hlavním parkovišti (odkaz na mapu ZDE) , odkud přesně v 17:00 hod. vyrazíme na trénink. S sebou potřebujete jen pití a sportovní oblečení (boty), kdo se bude chtít osvěžit po tréninku v jezeře, tak plavky samozřejmě s sebou ;-)
  ÚTERÝ 18:30- 19:30 hod. BODYBALANCE s Markétou v Městských sadech
  lekce se bude konat v Městských sadech (park u polikliniky- odkaz na mapu ZDE) a to v jejich zadní části na travnaté ploše u jezírka. S sebou potřebujete pohodlné sportovní oblečení a PODLOŽKU!
 2. 30.6.2019 WORKOUT FOR WATER CHOREO DAY
  Čeká Vás uvedení nových choreografií všech LESMILLS programů a navíc bonusový track WORKOUT FOR WATER, který máte možnost si zacvičit pouze v tento speciální den!
  Celou neděli cvičíme pro dobrou věc! Vezměte tak rodinu, přátele a přijďte si zacvičit, celý den je vstupné i pro nečleny zdarma a libovolným příspěvkem na recepci můžete podpořit společný projekt UNICEF a LESMILLS k vybudování vodních pump na pitnou vodu v Africe!
  Pomozme společně zajistit přístup k pitné vodě lidem, kteří nemají takové štěstí jako my!
  Speciální lekce dne:
  8:00 BODYBALANCE Kačka a Kačka
  9:15 CXWORX Veru a Bali, Markét
  10:00 BODYPUMP Bali a Janča
  17:00 BODYPUMP Janča a Míša Provazníková
  18:15 GRIT Filip a Janča
  19:00 BODYBALANCE Markét a Péťa
 3. 3.7.- 7.7. 2019 SPECIÁLNÍ VENKOVNÍ LEKCE U JEZERA MILADA
  V T-CLUBU bude od 3.7.- 7.7. z důvodů rekonstrukce zavřeno, ale o svůj trénink nepřijdete! Připravili jsme si pro Vás sérii speciálních venkovních lekcí u jezera Milada pod vedením našich skvělých instruktorů. V tomto termínu má zároveň každý náš člen zapůjčení PADDLEBOARDŮ(kontakt zde) u jezera Milada za skvělou cenu 100,-Kč/ hodinu!
  3.7.2019 STŘEDA 18:00 FUNKČNÍ TRÉNINK
  4.7.2019 ČTVRTEK 18:00 KONDIČNÍ TRÉNINK
  6.7.2019 SOBOTA 9:30 GRIT ATHLETIC + CXWORX
  Rezervace na všechny lekce naleznete ON-LINE v sekci venkovní lekce! Sraz je vždy na hlavním parkovišti (odkaz ZDE, bod 2)!
 4. 12.7.2019 T-CLUB NIGHT FEVER
  Kde jinde si užít skvělý páteční večer než ve svém fitku? V pátek 12.7. otevřeme brány centra až do 23:00 hod. a užijeme si skvělý páteční večer!
  Čeká Vás promítání celé série vybraného seriálu (jaký to bude o tom rozhodnete Vy v anketě na Facebooku od 5.7.2019)
  21:00 – 22:30 hod. speciální prodloužená noční lekce H.E.A.T. PROGRAM s Weru
  21:00 – 22:30 hod. speciální lekce BODYPUMP . Přesný rozpis a rezervace na lekce bude spuštěna již brzy!
  A kdo nebude chtít cvičit, může si přijít ugrilovat něco dobrého na terásku!
 5. 26.7.2019 T-CLUB OPEN AIR FITNESS DAY v Městských sadech
  Všechny skupinové lekce na čerstvém vzduchu! H.E.A.T. PROGRAM, programy LES MILLS, kruhový trénink…
  Podrobný program všech lekcí se dozvíte již brzy!
 6. 12.-18.8.2019 SUMMER OUTDOOR CAMP
  7-mi denní výzva! Speciální tréninkový camp s T-CLUBEM! Každý den Tě bude čekat speciální 2 hodinový trénink na čerstvém vzduchu! Jedna parta sportovců po celou dobu campu, různé druhy tréninku a challenge… To vše pod vedením Verči, Filipa, Péti a ostatních trenérů T-CLUB! Zkus si i ty dokázat, že zvládneš každý den po škole/práci pořádně makat!
  Přesný program campu, rezervace a bližší informace se dozvíš již brzy, zatím si zablokuj v diáři termín!
 7. 24.8.2019 CYKLOVÝLET PO KRÁSÁCH ČESKÉHO STŘEDOHOŘÍ
  Léto a kolo patří k sobě, proto tento jedinečný výlet v našem programu nesmí chybět! Celý den v sedle, pár desítek (stovek?)nastoupených kilometrů, něco dobrého na zub a hlavně parta sportovních nadšenců, to je CYKLO s T-CLUBEM! Míša, Bali a Tom si pro Vás připraví skvělou trasu uvidíte ;-)

Léto nemusí být jen pití koktejlů a válení se na lehátku (i když to nás taky baví :-) ). Jsme rádi, že je plno z Vás, kteří makají po celý rok a léto pro Vás není vyjímkou ba naopak! Skvělé počasí vybízí k plno letním aktivitám, které můžete prožít i se svým sportovním centrem!

Veškeré podrobnější informace budeme sdílet na sociálních sítích i aktualizovat právě zde, tak nás sleduj, ať jsi v obraze!

Přidej se k nám a prožij letošní #LETOSTCLUBEM i Ty!

 

#LETOSTCLUBEM je tu!

Speciální program letních akcí! Jako každý rok i letos jsme si pro Vás připravili plno letních aktivit pro zpestření Vašeho tréninkového roku! Přidejte se k nám, buďte i v létě ve skvělé kondici a prožijte aktivně i letošní #LETOSTCLUBEM!
PROGRAM:
 1. PRAVIDELNÉ VENKOVNÍ LEKCE (rezervace on-line v sekci "venkovní lekce") PONDĚLÍ 17:00- 18:00 hod. FUNKČNÍ TRÉNINK s Verčou u Jezera Milada sraz bude vždy na hlavním parkovišti (odkaz na mapu ZDE) , odkud přesně v 17:00 hod. vyrazíme na trénink. S sebou potřebujete jen pití a sportovní oblečení (boty), kdo se bude chtít osvěžit po tréninku v jezeře, tak plavky samozřejmě s sebou ;-) ÚTERÝ 18:30- 19:30 hod. BODYBALANCE s Markétou v Městských sadech lekce se bude konat v Městských sadech (park u polikliniky- odkaz na mapu ZDE) a to v jejich zadní části na travnaté ploše u jezírka. S sebou potřebujete pohodlné sportovní oblečení a PODLOŽKU!
 2. 30.6.2019 WORKOUT FOR WATER CHOREO DAY Čeká Vás uvedení nových choreografií všech LESMILLS programů a navíc bonusový track WORKOUT FOR WATER, který máte možnost si zacvičit pouze v tento speciální den! Celou neděli cvičíme pro dobrou věc! Vezměte tak rodinu, přátele a přijďte si zacvičit, celý den je vstupné i pro nečleny zdarma a libovolným příspěvkem na recepci můžete podpořit společný projekt UNICEF a LESMILLS k vybudování vodních pump na pitnou vodu v Africe! Pomozme společně zajistit přístup k pitné vodě lidem, kteří nemají takové štěstí jako my! Speciální lekce dne: 8:00 BODYBALANCE Kačka a Kačka 9:15 CXWORX Veru a Bali, Markét 10:00 BODYPUMP Bali a Janča 17:00 BODYPUMP Janča a Míša Provazníková 18:15 GRIT Filip a Janča 19:00 BODYBALANCE Markét a Péťa
 3. 3.7.- 7.7. 2019 SPECIÁLNÍ VENKOVNÍ LEKCE U JEZERA MILADA V T-CLUBU bude od 3.7.- 7.7. z důvodů rekonstrukce zavřeno, ale o svůj trénink nepřijdete! Připravili jsme si pro Vás sérii speciálních venkovních lekcí u jezera Milada pod vedením našich skvělých instruktorů. V tomto termínu má zároveň každý náš člen zapůjčení PADDLEBOARDŮ(kontakt zde) u jezera Milada za skvělou cenu 100,-Kč/ hodinu! 3.7.2019 STŘEDA 18:00 FUNKČNÍ TRÉNINK 4.7.2019 ČTVRTEK 18:00 KONDIČNÍ TRÉNINK 6.7.2019 SOBOTA 9:30 GRIT ATHLETIC + CXWORX Rezervace na všechny lekce naleznete ON-LINE v sekci venkovní lekce! Sraz je vždy na hlavním parkovišti (odkaz ZDE, bod 2)!
 4. 12.7.2019 T-CLUB NIGHT FEVER Kde jinde si užít skvělý páteční večer než ve svém fitku? V pátek 12.7. otevřeme brány centra až do 23:00 hod. a užijeme si skvělý páteční večer! Čeká Vás promítání celé série vybraného seriálu (jaký to bude o tom rozhodnete Vy v anketě na Facebooku od 5.7.2019) 21:00 - 22:30 hod. speciální prodloužená noční lekce H.E.A.T. PROGRAM s Weru 21:00 - 22:30 hod. speciální lekce BODYPUMP . Přesný rozpis a rezervace na lekce bude spuštěna již brzy! A kdo nebude chtít cvičit, může si přijít ugrilovat něco dobrého na terásku!
 5. 26.7.2019 T-CLUB OPEN AIR FITNESS DAY v Městských sadech Všechny skupinové lekce na čerstvém vzduchu! H.E.A.T. PROGRAM, programy LES MILLS, kruhový trénink... Podrobný program všech lekcí se dozvíte již brzy!
 6. 12.-18.8.2019 SUMMER OUTDOOR CAMP 7-mi denní výzva! Speciální tréninkový camp s T-CLUBEM! Každý den Tě bude čekat speciální 2 hodinový trénink na čerstvém vzduchu! Jedna parta sportovců po celou dobu campu, různé druhy tréninku a challenge… To vše pod vedením Verči, Filipa, Péti a ostatních trenérů T-CLUB! Zkus si i ty dokázat, že zvládneš každý den po škole/práci pořádně makat! Přesný program campu, rezervace a bližší informace se dozvíš již brzy, zatím si zablokuj v diáři termín!
 7. 24.8.2019 CYKLOVÝLET PO KRÁSÁCH ČESKÉHO STŘEDOHOŘÍ Léto a kolo patří k sobě, proto tento jedinečný výlet v našem programu nesmí chybět! Celý den v sedle, pár desítek (stovek?)nastoupených kilometrů, něco dobrého na zub a hlavně parta sportovních nadšenců, to je CYKLO s T-CLUBEM! Míša, Bali a Tom si pro Vás připraví skvělou trasu uvidíte ;-)
Léto nemusí být jen pití koktejlů a válení se na lehátku (i když to nás taky baví :-) ). Jsme rádi, že je plno z Vás, kteří makají po celý rok a léto pro Vás není vyjímkou ba naopak! Skvělé počasí vybízí k plno letním aktivitám, které můžete prožít i se svým sportovním centrem! Veškeré podrobnější informace budeme sdílet na sociálních sítích i aktualizovat právě zde, tak nás sleduj, ať jsi v obraze! Přidej se k nám a prožij letošní #LETOSTCLUBEM i Ty!  
Beach Volleyball

#LETOSTCLUBEM je tu!

Tisk Horák a.s.
Kudy z nudy
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko
The Chilli Doctor