Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

HLÍDÁNÍ DĚTÍ v T-CLUBU

7.7.2014

Jelikož se nám ozvalo hodně maminek, které by chtěly chodit cvičit, ale nemají hlídání pro své nejmenší, zařadili jsme do rozvrhu pravidlené lekce s hlídáním dětí. V tuto chvíli je hlídání pouze v centru v Krásném Březně a to v průběhu lekcí:

ÚTERÝ
10:00 H.E.A.T. PROGRAM s Honzou
10:00 BŘICHO se Zuzkou

ČTVRTEK
9:00 H.E.A.T. S Lenny
9:00 BŘICHO se Zuzkou
10:00 ZUMBA fitness se Sabinou

Na hlídání své děti NOVĚ musíte objednat předem, abychom dle počtu dětí zajistili dostatek hlídacích tet! Rezervace jsou on-line, kde před samotnou lekcí uvidíte políčko HLÍDÁNÍ, kam přihlásíte své dítě. NEZAPOMEŇTE, že se musíte také přihlásit na samotnou lekci!

V tuto chvíli budujeme nový dětský koutek také v centru na Bukově, v příštích 14 dnech bude již hotový, tak Vás budeme hned informovat o nových lekcích i tam ;-)

Cena za 1 hodinu hlídání 1 dítěte je 30,-Kč.

rezervace online

HLÍDÁNÍ DĚTÍ v T-CLUBU

Jelikož se nám ozvalo hodně maminek, které by chtěly chodit cvičit, ale nemají hlídání pro své nejmenší, zařadili jsme do rozvrhu pravidlené lekce s hlídáním dětí. V tuto chvíli je hlídání pouze v centru v Krásném Březně a to v průběhu lekcí: ÚTERÝ 10:00 H.E.A.T. PROGRAM s Honzou 10:00 BŘICHO se Zuzkou ČTVRTEK 9:00 H.E.A.T. S Lenny 9:00 BŘICHO se Zuzkou 10:00 ZUMBA fitness se Sabinou Na hlídání své děti NOVĚ musíte objednat předem, abychom dle počtu dětí zajistili dostatek hlídacích tet! Rezervace jsou on-line, kde před samotnou lekcí uvidíte políčko HLÍDÁNÍ, kam přihlásíte své dítě. NEZAPOMEŇTE, že se musíte také přihlásit na samotnou lekci! V tuto chvíli budujeme nový dětský koutek také v centru na Bukově, v příštích 14 dnech bude již hotový, tak Vás budeme hned informovat o nových lekcích i tam ;-) Cena za 1 hodinu hlídání 1 dítěte je 30,-Kč. rezervace online
Beach Volleyball

HLÍDÁNÍ DĚTÍ v T-CLUBU

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko
Kudy z nudy