Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

Hledáme nové členy do našeho týmu!

11.9.2014

Hledáte zaměstnání či brigádu? Máte rádi sport? Baví Vás pracovat s lidmi? Přidejte se k nám!

  • RECEPČNÍ HPP – do našeho sportovního centra hledáme zaměstnance na pozici recepční/obsluha baru. Práce na krátký/dlouhý týden. Požadavky: zájem o sport, komunikační dovednosti, reprezentatiní vzhled a vystupování, samostatnost, časová flexibilita. Práce v obou centrech T-CLUB- Bukov i Krásné Březno.
  • RECEPČNÍ brigáda – do nově otevřené posilovny v centru v Krásném Březně hledáme brigádníka na pozici recepční/obsluha baru. Práce v odpoledních hodinách cca. 15:00 – 22:00 hod. PO-PÁ + NE
  • OSOBNÍ TRENÉR – hledáme poslední 2 členy, kteří posílí náš tým osobních trenérů v nově otevřené posilovně. Požadujeme potřebné vzdělání, samostatnost a časovou flexibilitu. Nabízíme zajímavou spolupráci v rámci nově vzniklého členského klubu- vstupní diagnostiky klientů, tvorba individuálních tréninkových plánů, dlouhodobá spolupráce …

Pokud se k nám chcete přidat, tak neváhejte a zašlete nám informace o Vás (na HPP životopis) na e-mail zuzana.hroudova@tclub.cz + fotografii.

DY9B6258

Hledáme nové členy do našeho týmu!

Hledáte zaměstnání či brigádu? Máte rádi sport? Baví Vás pracovat s lidmi? Přidejte se k nám!
  • RECEPČNÍ HPP - do našeho sportovního centra hledáme zaměstnance na pozici recepční/obsluha baru. Práce na krátký/dlouhý týden. Požadavky: zájem o sport, komunikační dovednosti, reprezentatiní vzhled a vystupování, samostatnost, časová flexibilita. Práce v obou centrech T-CLUB- Bukov i Krásné Březno.
  • RECEPČNÍ brigáda - do nově otevřené posilovny v centru v Krásném Březně hledáme brigádníka na pozici recepční/obsluha baru. Práce v odpoledních hodinách cca. 15:00 - 22:00 hod. PO-PÁ + NE
  • OSOBNÍ TRENÉR - hledáme poslední 2 členy, kteří posílí náš tým osobních trenérů v nově otevřené posilovně. Požadujeme potřebné vzdělání, samostatnost a časovou flexibilitu. Nabízíme zajímavou spolupráci v rámci nově vzniklého členského klubu- vstupní diagnostiky klientů, tvorba individuálních tréninkových plánů, dlouhodobá spolupráce ...
Pokud se k nám chcete přidat, tak neváhejte a zašlete nám informace o Vás (na HPP životopis) na e-mail zuzana.hroudova@tclub.cz + fotografii. DY9B6258
Beach Volleyball

Hledáme nové členy do našeho týmu!

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko
Kudy z nudy