Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

FIT STUDENT – nové členství pro všechny studenty!

18.2.2019

Ve spolupráci s Univerzitou UJEP jsme připravili speciální členství přímo pro studenty VŠ v Ústí nad Labem!

Naším cílem je vyjít vstříc všem studentům, kteří chtějí žít aktivně a zahrnout sport do jejich běžného dne! Zároveň ale respektujeme jejich studijní potřeby!

Vytvořili jsme tak speciální členství, kdy kromě zvýhodněné ceny upravíme Vaše členství podle studijních semestrů či školního roku. Můžete tak aktivně sportovat, učit se o zkouškovém i odjet na ERASMUS o prázdninách!

Tak už dál neváhej a přijď!

SPORTUJ, STUDUJ, BAV SE – to je náš cíl!

Pokud máš zájem o bližší informace o členství, ozvi se Markétě, nebo stačí vyplnit své údaje ZDE a my se ti obratem ozveme zpátky!

Markéta: clenstvi@tclub.cz

FIT STUDENT – nové členství pro všechny studenty!

Ve spolupráci s Univerzitou UJEP jsme připravili speciální členství přímo pro studenty VŠ v Ústí nad Labem! Naším cílem je vyjít vstříc všem studentům, kteří chtějí žít aktivně a zahrnout sport do jejich běžného dne! Zároveň ale respektujeme jejich studijní potřeby! Vytvořili jsme tak speciální členství, kdy kromě zvýhodněné ceny upravíme Vaše členství podle studijních semestrů či školního roku. Můžete tak aktivně sportovat, učit se o zkouškovém i odjet na ERASMUS o prázdninách! Tak už dál neváhej a přijď! SPORTUJ, STUDUJ, BAV SE - to je náš cíl! Pokud máš zájem o bližší informace o členství, ozvi se Markétě, nebo stačí vyplnit své údaje ZDE a my se ti obratem ozveme zpátky! Markéta: clenstvi@tclub.cz
Beach Volleyball

FIT STUDENT – nové členství pro všechny studenty!

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko