Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

BUĎ HVĚZDOU LES MILLS

26.6.2018

Splň si tvůj sen! Chceš se stát vzorem, inspirací a pomáhat ostatním v jejich cestě za jejich snem? Chceš být součástí celosvětového týmu nejlepších instruktorů? Chceš získávat profesionální choreografie, hudbu či videa pro tvůj trénink? STAŇ SE HVĚZDOU LES MILLS PROGRAMU!

Jako jediní na severu Čech rozjíždíme plnou sérii celosvětově nejúspěšnějších lekcí LES MILLS a Ty u toho nesmíš chybět! K nejoblíbenějšímu programu BODYPUMP přidáváme nově CX WORKS, BODYATTACK, BODYBALANCE a hledáme ty pravé tváře!

JSI TO TY?

Pak hned teď pošli e-mail na marketa.supolikova@tclub.cz a my Ti pomůžeme rozvinout Tvou skrytou Les Mills SUPERSTAR!

BUĎ HVĚZDOU LES MILLS

Splň si tvůj sen! Chceš se stát vzorem, inspirací a pomáhat ostatním v jejich cestě za jejich snem? Chceš být součástí celosvětového týmu nejlepších instruktorů? Chceš získávat profesionální choreografie, hudbu či videa pro tvůj trénink? STAŇ SE HVĚZDOU LES MILLS PROGRAMU! Jako jediní na severu Čech rozjíždíme plnou sérii celosvětově nejúspěšnějších lekcí LES MILLS a Ty u toho nesmíš chybět! K nejoblíbenějšímu programu BODYPUMP přidáváme nově CX WORKS, BODYATTACK, BODYBALANCE a hledáme ty pravé tváře! JSI TO TY? Pak hned teď pošli e-mail na marketa.supolikova@tclub.cz a my Ti pomůžeme rozvinout Tvou skrytou Les Mills SUPERSTAR!
Beach Volleyball

BUĎ HVĚZDOU LES MILLS

Tisk Horák a.s.
Kudy z nudy
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko
The Chilli Doctor