Informace a rezervace na telefonech:
 • Krásné Březno: +420 602 688 956

PRVNÍ ČLENSKÉ FITNESS V ÚSTÍ!

9.1.2015

Chcete mít svůj klub? Klub, kde Vás znají, kde poslouchají Vaše přání, názory i připomínky. Chcete se komplexně věnovat svému zdraví a životnímu stylu po boku profesionálních trenérů a poradců? Víte, že krátkodobá předsevzetí mají o hodně menší výsledky než dlouhodobá změna životního stylu a chcete být odměněni za to, že se svému tělu věnujete po celý rok?

Jediný systém, který Vás odmění za to, že sportujete a věnujete se svému zdraví více než ostatní! Čím více cvičíte, tím výhodnější pro Vás členství je!

PRVNÍ ČLENSKÉ FITNESS V ÚSTÍ NAD LABEM- VAŠE FITNESS – VÁŠ KLUB – VÁŠ T-CLUB!


 Domluvte si svůj termín s poradcem, který s Vámi sestaví členství na míru Vašim časovým i finančním možnostem a potřebám!

Markéta, tel.: +420602607911


Co to pro mě jako klienta znamená?
Od 19.1. se již nebude platit jednorázový vstup na samotné aktivity, ale bude platit JEDNODENNÍ VSTUP DO CENTRA 150,-Kč. V rámci vstupu u nás můžete využít libovolné množství aktivit (vyjma badmintonu) – lekce H.E.A.T. PROGRAM, skupinové lekce na sále nebo posilovnu. Je jedno, zda půjdete pouze na jednu aktviitu, nebo u nás strávíte celé odpoledne. Pokud sportujete pravidelně, je pro Vás připraveno speciální členství, dle rozsahu členské smlouvy máte poté neomezený vstup do centra na všechny aktivity, 20 minut na solárium i 4 vstupy na Vacushape každý měsíc!

 • Kolik takové členství stojí?
  Vždy se snažíme najít členství přímo na míru Vašim potřebám a možnostem. Záleží tak v jaké časy je pro Vás nejpříjemnější k nám chodit, na kolik měsíců je členská smlouva sepsána apod. V základní nabídce najdete neomezené členství PLATINUM nebo například časově omezené členství IN TIME. Cenové rozpětí je od 490,-Kč do 1790,-Kč měsíčně. Veškerou nabídku Vám představíme rádi osobně přímo v centru, kde veškeré možnosti prokonzultujete přímo s poradcem!
 • Bojím se podepsat členskou smlouvu na 12 měsíců. Co když onemocním, pojedu na dovolenou nebo se mi nebude chtít za půl roku cvičit?
  Největší chybou většiny z nás bývá, že pokud s čímkoliv začínáme, vrhneme se do toho bezhlavě- u sportu je to úplně stejné! Většina z klientů po novoročním předsevzetí sportuje denně 2 hodiny, ale v půlce ledna jejich motivace opadá a naskakuje znovu až před letní plavkovou sezónou. Výsledky těchto klientů jsou minimální. Pro Vaše zdraví je lepší cvičit 3x týdně, ale celý rok, než 7x týdně jeden měsíc, jen pravidelnost Vám pomůže zlepšit životní styl a napomoci svému zdraví! A proto je zde členství! Čím více sportujete, tím více se Vám to vyplatí! Navíc Vám pomůžeme udržet motivaci po celý rok! Každou Vaši návštěvu se budeme snažit, abyste si u nás aktivně odpočinuli a cítili se skvěle. Vybrat si můžete ze všech našich aktivit, Váš rok tak zůstane pestrý, nejste omezeni jen jednou službou, pokud Vás tak nějaký druh sportu přestane bavit, jednoduše si vyberete z nabídky jakýkoliv jiný! Navíc máte také možnost členství kdykoliv zdarma na dobu min. 14 dnů předat někomu jinému bez udání důvodu, například když jedete na dovolenou, nebo si jej za 150,-Kč na 31 dnů pozastavit, pokud se například v létě věnujete raději venkovním aktivitám. V případě dlouhodobé nemoci či úrazu se s Vámi samozřejmě domluvíme již vžy individuálně. Pokud byste se v době trvání smlouvy rozhodli z jakéhokoliv důvodu členství v klubu ukončit, máte možnost převést členství na jinou osobu, která smlouvu převezme za Vás včetně veškerých práv a povinností.
 • Nesportoval jsem. Nevím jak mám správně cvičit, zda případné lekce zvládnu, zda mě to bude bavit?
  Díky vstupní diagnostice složení těla, kterou má každý náš člen ihned na začátku zdarma, zjistíte, jak jste na tom. S trenérem proberete všechny Vaše aktuální zkušenosti a představy, on Vám poté na základě diagnostiky a informací od Vás představí všechny naše sportoviště a druhy lekcí a pomůže Vám vybrat ty vhodné přesně pro Vás! V ceně máte také vstupní osobní trénink v posilovně, kde Vás trenéři seznámí s nastavením všech strojů a ukáží, jak by takový trénink měl vypadat přímo pro Vás na míru! Všichni z našeho týmu jsou 100% profesionálové a jsou zde od toho, aby Vám v průběhu celého roku pomohli cítit se skvěle! Prvních 31 dnů od podepsání smlouvy máte navíc čas na vyzkoušenou a můžete od smlouvy kdykoliv odstoupit.
 • ROZHODNUTO, CHCI JÍT DO TOHO, CO PRO TO MÁM UDĚLAT?
  Kontaktujte recepci v Krásném Březně, kde s Vámi sympatické recepční vyberou nejbližší termín schůzky s naším poradcem, který s Vámi sestaví členství přmo na míru Vašim potřebám! Při podepsání smlouvy platíte pouze první měsíc, následující měsíce poté hradíte vždy převodem. Na recepci si pak také můžete rovnou vybrat termín na vstupní diagnostiku s osobním trenérem a začít tak 100% naplno ;-)

Doufáme, že jsme Vám zodpověděli všechny základní otázky, pokud byste měli jakýkoliv jiný dotaz, kontaktujte kdykoliv Marketu (Tel.: +420602607911

Těšíme se moc na Vaši návštěvu!

 

PRVNÍ ČLENSKÉ FITNESS V ÚSTÍ!

Chcete mít svůj klub? Klub, kde Vás znají, kde poslouchají Vaše přání, názory i připomínky. Chcete se komplexně věnovat svému zdraví a životnímu stylu po boku profesionálních trenérů a poradců? Víte, že krátkodobá předsevzetí mají o hodně menší výsledky než dlouhodobá změna životního stylu a chcete být odměněni za to, že se svému tělu věnujete po celý rok? Jediný systém, který Vás odmění za to, že sportujete a věnujete se svému zdraví více než ostatní! Čím více cvičíte, tím výhodnější pro Vás členství je! PRVNÍ ČLENSKÉ FITNESS V ÚSTÍ NAD LABEM- VAŠE FITNESS - VÁŠ KLUB - VÁŠ T-CLUB!

 Domluvte si svůj termín s poradcem, který s Vámi sestaví členství na míru Vašim časovým i finančním možnostem a potřebám!

Markéta, tel.: +420602607911


Co to pro mě jako klienta znamená? Od 19.1. se již nebude platit jednorázový vstup na samotné aktivity, ale bude platit JEDNODENNÍ VSTUP DO CENTRA 150,-Kč. V rámci vstupu u nás můžete využít libovolné množství aktivit (vyjma badmintonu) - lekce H.E.A.T. PROGRAM, skupinové lekce na sále nebo posilovnu. Je jedno, zda půjdete pouze na jednu aktviitu, nebo u nás strávíte celé odpoledne. Pokud sportujete pravidelně, je pro Vás připraveno speciální členství, dle rozsahu členské smlouvy máte poté neomezený vstup do centra na všechny aktivity, 20 minut na solárium i 4 vstupy na Vacushape každý měsíc!
 • Kolik takové členství stojí? Vždy se snažíme najít členství přímo na míru Vašim potřebám a možnostem. Záleží tak v jaké časy je pro Vás nejpříjemnější k nám chodit, na kolik měsíců je členská smlouva sepsána apod. V základní nabídce najdete neomezené členství PLATINUM nebo například časově omezené členství IN TIME. Cenové rozpětí je od 490,-Kč do 1790,-Kč měsíčně. Veškerou nabídku Vám představíme rádi osobně přímo v centru, kde veškeré možnosti prokonzultujete přímo s poradcem!
 • Bojím se podepsat členskou smlouvu na 12 měsíců. Co když onemocním, pojedu na dovolenou nebo se mi nebude chtít za půl roku cvičit? Největší chybou většiny z nás bývá, že pokud s čímkoliv začínáme, vrhneme se do toho bezhlavě- u sportu je to úplně stejné! Většina z klientů po novoročním předsevzetí sportuje denně 2 hodiny, ale v půlce ledna jejich motivace opadá a naskakuje znovu až před letní plavkovou sezónou. Výsledky těchto klientů jsou minimální. Pro Vaše zdraví je lepší cvičit 3x týdně, ale celý rok, než 7x týdně jeden měsíc, jen pravidelnost Vám pomůže zlepšit životní styl a napomoci svému zdraví! A proto je zde členství! Čím více sportujete, tím více se Vám to vyplatí! Navíc Vám pomůžeme udržet motivaci po celý rok! Každou Vaši návštěvu se budeme snažit, abyste si u nás aktivně odpočinuli a cítili se skvěle. Vybrat si můžete ze všech našich aktivit, Váš rok tak zůstane pestrý, nejste omezeni jen jednou službou, pokud Vás tak nějaký druh sportu přestane bavit, jednoduše si vyberete z nabídky jakýkoliv jiný! Navíc máte také možnost členství kdykoliv zdarma na dobu min. 14 dnů předat někomu jinému bez udání důvodu, například když jedete na dovolenou, nebo si jej za 150,-Kč na 31 dnů pozastavit, pokud se například v létě věnujete raději venkovním aktivitám. V případě dlouhodobé nemoci či úrazu se s Vámi samozřejmě domluvíme již vžy individuálně. Pokud byste se v době trvání smlouvy rozhodli z jakéhokoliv důvodu členství v klubu ukončit, máte možnost převést členství na jinou osobu, která smlouvu převezme za Vás včetně veškerých práv a povinností.
 • Nesportoval jsem. Nevím jak mám správně cvičit, zda případné lekce zvládnu, zda mě to bude bavit? Díky vstupní diagnostice složení těla, kterou má každý náš člen ihned na začátku zdarma, zjistíte, jak jste na tom. S trenérem proberete všechny Vaše aktuální zkušenosti a představy, on Vám poté na základě diagnostiky a informací od Vás představí všechny naše sportoviště a druhy lekcí a pomůže Vám vybrat ty vhodné přesně pro Vás! V ceně máte také vstupní osobní trénink v posilovně, kde Vás trenéři seznámí s nastavením všech strojů a ukáží, jak by takový trénink měl vypadat přímo pro Vás na míru! Všichni z našeho týmu jsou 100% profesionálové a jsou zde od toho, aby Vám v průběhu celého roku pomohli cítit se skvěle! Prvních 31 dnů od podepsání smlouvy máte navíc čas na vyzkoušenou a můžete od smlouvy kdykoliv odstoupit.
 • ROZHODNUTO, CHCI JÍT DO TOHO, CO PRO TO MÁM UDĚLAT? Kontaktujte recepci v Krásném Březně, kde s Vámi sympatické recepční vyberou nejbližší termín schůzky s naším poradcem, který s Vámi sestaví členství přmo na míru Vašim potřebám! Při podepsání smlouvy platíte pouze první měsíc, následující měsíce poté hradíte vždy převodem. Na recepci si pak také můžete rovnou vybrat termín na vstupní diagnostiku s osobním trenérem a začít tak 100% naplno ;-)
Doufáme, že jsme Vám zodpověděli všechny základní otázky, pokud byste měli jakýkoliv jiný dotaz, kontaktujte kdykoliv Marketu (Tel.: +420602607911 Těšíme se moc na Vaši návštěvu!  

PRVNÍ ČLENSKÉ FITNESS V ÚSTÍ!

Chcete mít svůj klub? Klub, kde Vás znají, kde poslouchají Vaše přání, názory i připomínky. Chcete se komplexně věnovat svému zdraví a životnímu stylu po boku profesionálních trenérů a poradců? Víte, že krátkodobá předsevzetí mají o hodně menší výsledky než dlouhodobá změna životního stylu a chcete být odměněni za to, že se svému tělu věnujete po celý rok? Jediný systém, který Vás odmění za to, že sportujete a věnujete se svému zdraví více než ostatní! Čím více cvičíte, tím výhodnější pro Vás členství je! PRVNÍ ČLENSKÉ FITNESS V ÚSTÍ NAD LABEM- VAŠE FITNESS - VÁŠ KLUB - VÁŠ T-CLUB!

 Domluvte si svůj termín s poradcem, který s Vámi sestaví členství na míru Vašim časovým i finančním možnostem a potřebám!

Markéta, tel.: +420602607911


Co to pro mě jako klienta znamená? Od 19.1. se již nebude platit jednorázový vstup na samotné aktivity, ale bude platit JEDNODENNÍ VSTUP DO CENTRA 150,-Kč. V rámci vstupu u nás můžete využít libovolné množství aktivit (vyjma badmintonu) - lekce H.E.A.T. PROGRAM, skupinové lekce na sále nebo posilovnu. Je jedno, zda půjdete pouze na jednu aktviitu, nebo u nás strávíte celé odpoledne. Pokud sportujete pravidelně, je pro Vás připraveno speciální členství, dle rozsahu členské smlouvy máte poté neomezený vstup do centra na všechny aktivity, 20 minut na solárium i 4 vstupy na Vacushape každý měsíc!
 • Kolik takové členství stojí? Vždy se snažíme najít členství přímo na míru Vašim potřebám a možnostem. Záleží tak v jaké časy je pro Vás nejpříjemnější k nám chodit, na kolik měsíců je členská smlouva sepsána apod. V základní nabídce najdete neomezené členství PLATINUM nebo například časově omezené členství IN TIME. Cenové rozpětí je od 490,-Kč do 1790,-Kč měsíčně. Veškerou nabídku Vám představíme rádi osobně přímo v centru, kde veškeré možnosti prokonzultujete přímo s poradcem!
 • Bojím se podepsat členskou smlouvu na 12 měsíců. Co když onemocním, pojedu na dovolenou nebo se mi nebude chtít za půl roku cvičit? Největší chybou většiny z nás bývá, že pokud s čímkoliv začínáme, vrhneme se do toho bezhlavě- u sportu je to úplně stejné! Většina z klientů po novoročním předsevzetí sportuje denně 2 hodiny, ale v půlce ledna jejich motivace opadá a naskakuje znovu až před letní plavkovou sezónou. Výsledky těchto klientů jsou minimální. Pro Vaše zdraví je lepší cvičit 3x týdně, ale celý rok, než 7x týdně jeden měsíc, jen pravidelnost Vám pomůže zlepšit životní styl a napomoci svému zdraví! A proto je zde členství! Čím více sportujete, tím více se Vám to vyplatí! Navíc Vám pomůžeme udržet motivaci po celý rok! Každou Vaši návštěvu se budeme snažit, abyste si u nás aktivně odpočinuli a cítili se skvěle. Vybrat si můžete ze všech našich aktivit, Váš rok tak zůstane pestrý, nejste omezeni jen jednou službou, pokud Vás tak nějaký druh sportu přestane bavit, jednoduše si vyberete z nabídky jakýkoliv jiný! Navíc máte také možnost členství kdykoliv zdarma na dobu min. 14 dnů předat někomu jinému bez udání důvodu, například když jedete na dovolenou, nebo si jej za 150,-Kč na 31 dnů pozastavit, pokud se například v létě věnujete raději venkovním aktivitám. V případě dlouhodobé nemoci či úrazu se s Vámi samozřejmě domluvíme již vžy individuálně. Pokud byste se v době trvání smlouvy rozhodli z jakéhokoliv důvodu členství v klubu ukončit, máte možnost převést členství na jinou osobu, která smlouvu převezme za Vás včetně veškerých práv a povinností.
 • Nesportoval jsem. Nevím jak mám správně cvičit, zda případné lekce zvládnu, zda mě to bude bavit? Díky vstupní diagnostice složení těla, kterou má každý náš člen ihned na začátku zdarma, zjistíte, jak jste na tom. S trenérem proberete všechny Vaše aktuální zkušenosti a představy, on Vám poté na základě diagnostiky a informací od Vás představí všechny naše sportoviště a druhy lekcí a pomůže Vám vybrat ty vhodné přesně pro Vás! V ceně máte také vstupní osobní trénink v posilovně, kde Vás trenéři seznámí s nastavením všech strojů a ukáží, jak by takový trénink měl vypadat přímo pro Vás na míru! Všichni z našeho týmu jsou 100% profesionálové a jsou zde od toho, aby Vám v průběhu celého roku pomohli cítit se skvěle! Prvních 31 dnů od podepsání smlouvy máte navíc čas na vyzkoušenou a můžete od smlouvy kdykoliv odstoupit.
 • ROZHODNUTO, CHCI JÍT DO TOHO, CO PRO TO MÁM UDĚLAT? Kontaktujte recepci v Krásném Březně, kde s Vámi sympatické recepční vyberou nejbližší termín schůzky s naším poradcem, který s Vámi sestaví členství přmo na míru Vašim potřebám! Při podepsání smlouvy platíte pouze první měsíc, následující měsíce poté hradíte vždy převodem. Na recepci si pak také můžete rovnou vybrat termín na vstupní diagnostiku s osobním trenérem a začít tak 100% naplno ;-)
Doufáme, že jsme Vám zodpověděli všechny základní otázky, pokud byste měli jakýkoliv jiný dotaz, kontaktujte kdykoliv Marketu (Tel.: +420602607911 Těšíme se moc na Vaši návštěvu!  
Beach Volleyball

PRVNÍ ČLENSKÉ FITNESS V ÚSTÍ!

Beach Volleyball

PRVNÍ ČLENSKÉ FITNESS V ÚSTÍ!

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko