Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

Nové lekce BODYBALANCE®

31.10.2018

Od 5.11. najdete v rozvrhu úplnou novinku našich lekcí, LesMills program BODYBALANCE®.

V první vlně jsme přidali první 3 lekce:

  • PONDĚLÍ 8:00-9:00 hod.
  • ÚTERÝ 17:00 – 17:30 hod. BODYBALANCE30
  • ČTVRTEK 19:30-20:30 hod.

Postupně budeme lekce přidávat do stálého rozvrhu!

LesMills BODYBALANCE®

BODYBALANCE® je cvičení inspirované jógou, tai-chi a pilates, které vás zanechá silnými, pružnými a soustředěnými. Ucítíte opravdovou rovnováhu mezi myslí, tělem a duší. Každá lekce se skládá ze 45ti minutového cvičebního bloku, ve kterém jsou obsaženy jednoduché i náročnější cviky vycházející z jednotlivých cvičebních disciplín. Následně se provádí 10ti minutová meditace a relaxace.

Instruktoři Vás provedou každým pohybem a ukáží různé varianty provedení tak, aby si na své přišli všichni bez ohledu na zdatnost a zkušenosti. Lekce je doprovázena uvolňující, relaxační hudbou.

Zhlédněte promo video zde.

BODYBALANCE® je pro všechny, co chtějí:

– Posílit střed těla, neboli core a zlepšit flexibilitu a rozsah pohybů

– Zajistit dlouho trvající pocit klidu a rovnováhy

Nové lekce BODYBALANCE®

Od 5.11. najdete v rozvrhu úplnou novinku našich lekcí, LesMills program BODYBALANCE®. V první vlně jsme přidali první 3 lekce:
  • PONDĚLÍ 8:00-9:00 hod.
  • ÚTERÝ 17:00 - 17:30 hod. BODYBALANCE30
  • ČTVRTEK 19:30-20:30 hod.
Postupně budeme lekce přidávat do stálého rozvrhu!

LesMills BODYBALANCE®

BODYBALANCE® je cvičení inspirované jógou, tai-chi a pilates, které vás zanechá silnými, pružnými a soustředěnými. Ucítíte opravdovou rovnováhu mezi myslí, tělem a duší. Každá lekce se skládá ze 45ti minutového cvičebního bloku, ve kterém jsou obsaženy jednoduché i náročnější cviky vycházející z jednotlivých cvičebních disciplín. Následně se provádí 10ti minutová meditace a relaxace. Instruktoři Vás provedou každým pohybem a ukáží různé varianty provedení tak, aby si na své přišli všichni bez ohledu na zdatnost a zkušenosti. Lekce je doprovázena uvolňující, relaxační hudbou. Zhlédněte promo video zde. BODYBALANCE® je pro všechny, co chtějí: – Posílit střed těla, neboli core a zlepšit flexibilitu a rozsah pohybů – Zajistit dlouho trvající pocit klidu a rovnováhy
Beach Volleyball

Nové lekce BODYBALANCE®

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko