Informace a rezervace na telefonech:
 • Krásné Březno: +420 602 688 956

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY - T-CLUB

 • DÉLKA TRVÁNÍ ČLENSTVÍ
  Každé členství je zřízeno v prvním kroku na 12 měsíců (vyjma studentského členství). Po této době přechází automaticky na členství „bez závazku“ s 3 měsíční výpovědní lhůtou
 • MĚSÍČNÍ PLATBY ČLENSTVÍ
  Členství platíte paušálním poplatkem každý měsíc buď převodem na účet nebo na recepci centra hotově, kartou či benefitními poukázkami. Splatnost členství je vždy k 25. dni v měsíci. Datum splatnosti si můžete nastavit libovolně dle svých potřeb.
 • POZASTAVENÍ ČLENSTVÍ
  Členství si můžete kdykoliv během jeho trvání pozastavit bez udání důvodu za poplatek 150,-Kč/31 dní. Místo měsíční platby tak platíte pouze pozastavovací poplatek a členství se Vám poté o dobu pozastavení automaticky prodlouží. Pozastavení můžete provést pohodlně vyplněním formuláře na recepci centra nebo skrze email clenstvi@tclub.cz . Pozastavení využívají členové například v době delších dovolených aj.
  FORMULÁŘ K POZASTAVENÍ NALEZNETE ZDE
 • ZAPŮJČENÍ ČLENSTVÍ
  Plánujete dovolenou a nechcete, aby Vaše členství zůstalo nevyužito? Můžete ho půjčit své rodině či přátelům! Na dobu delší než 14 dní jde krátkodobě členství předat 3. osobě. Stačí jen na recepci nahlásit od kdy do kdy bude Vaše členství využívat někdo jiný a předat mu Váš identifikační čip.
 • ZDRAVOTNÍ OMEZENÍ
  V případě zdravotních komplikací, které Vám znemožňují využívání služeb centra Vám členství bezplatně pozastavíme po dobu trvání Vaší léčby. Pozastavení ze zdravotních důvodů s Vámi vždy řeší náš poradce. K pozastavení ze zdravotních důvodů je potřeba doložit kopii zprávy od lékaře. Nepotřebujeme žádné speciální prohlášení, pouze jakékoliv vyjádření lékaře či fyzioterapeuta. Bohužel jsme stále lidé a mnohokrát se nám stalo, že klient nahlásil zlomeninu a druhý den jsme jej viděli na cyklostezce. Neberte prosím tuto formalitu jako omezení, chceme jen docílit férového jednání, pokud se Vám cvičit z jakéhokoliv důvodu nechce, řekněte nám to raději na rovinu a určitě vymyslíme nějaké společné řešení ;-)

Máte jakékoliv otázky, na které jste v textu nenašli odpověď? Obraťte se na nás kdykoliv na clenstvi@tclub.cz , pokusíme se Vám všechny Vaše dotazy zodpovědět nebo se s Vámi rádi potkáme na osobní schůzce přímo v T-CLUBU!

Tisk Horák a.s.
Kudy z nudy
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko
The Chilli Doctor