Informace a rezervace na telefonech:
 • Krásné Březno: +420 602 688 956

ČLENSKÝ KLUB

T-CLUB je založen na principu klubového členství a na individuálním přístupu ke každému z našich členů.

Hlavním cílem je zajistit nejvyšší standard námi poskytovaných služeb a přispět tak k tomu, aby byl pohyb zdravou a kvalitní součástí Vašeho životního stylu. Nechceme odměňovat levným jednorázovým vstupem klienty, kteří sportují nárazově, naopak se chceme naplno věnovat těm, pro které je pohyb pravidelnou součástí životního stylu a pro ně vytvořit nejlepší a nejvýhodnější podmínky.

Členství umožňuje neomezené využití všech služeb, které v jeho rámci poskytujeme. Záleží pouze na Vás, kdy náš klub navštívíte, jaké aktivity si vyberete a jak dlouhou dobu u nás strávíte.

Nabízíme mnoho členských programů, ze kterých si každý vybere ten, který nejlépe odpovídá jeho požadavkům a možnostem. Kromě základních programů PLATINUM a IN TIME nabízíme i členství pro studenty, seniory či pro celou rodinu. Dbáme i na to, abyste si aktivity klubu mohli před zřízením členství vyzkoušet a nasát jedinečnou klubovou atmosféru. Využijte první, časově neomezenou návštěvu zdarma, během níž máte možnost využít všech služeb klubu stejně, jako naši členové. V případě, že Vás T-CLUB nadchne, můžete si pohodlně zřídit své členství přímo na recepci centra nebo on-line pomocí registračního formuláře. Potřebujete-li poradit individuálně, rádi se s Vámi setkáme osobně.

Při zřízení členství  získáváte vstupní diagnostiku a trénink s naším profesionálním osobním trenérem, abyste se mohli poradit, kam svůj fitness životní styl směřovat a jaké služby Vám přinesou maximální efekt. Poté Vás už čeká jen to nejlepší – cvičit, zdokonalovat se a užívat si krásy fitness životního stylu.

NABÍZENÉ PROGRAMY:
Všechny programy jsou v základní verzi na 12 měsíců, po uplynutí této doby přechází automaticky na členství bez závazku s 3měsíční výpovědní lhůtou. Naším cílem je, abyste nebyli našimi členy 12 měsíců, ale po celý svůj aktivní sportovní život. Toho nedocílíme smlouvou, ale Vaší spokojeností s našimi službami.

 • ČLENSTVÍ PLATINUM
  Neomezené využití POSILOVNY, SKUPINOVÝCH LEKCÍ, LEKCÍ H.E.A.T PROGRAM
  Ručníkový servis při každé Vaší návštěvě
  3% sleva na veškeré produkty na baru, abyste se mohli po tréninku odměnit něčím dobrým ;-)
  Měsíční paušální poplatek 990 Kč
 • ČLENSTVÍ IN TIME
  Neomezené využití POSILOVNY, SKUPINOVÝCH LEKCÍ, LEKCÍ H.E.A.T. PROGRAM v době:
  PONDĚLÍ – ČTVRTEK do 16:00 hod.
  PÁTEK – NEDĚLE + SVÁTKY časově bez omezení
  Ručníkový servis při každé Vaší návštěvě
  3% sleva na veškeré produkty na baru, abyste se mohli po tréninku odměnit něčím dobrým :-)
  Měsíční paušální poplatek 790 Kč
 • Členství na míru: STUDENT / SENIOR / RODINA
  Programy tvořené na míru, které s vámi rádi probereme osobně dle Vašich požadavků
  Kontaktujte nás na clenstvi@tclub.cz 

AKTIVAČNÍ POPLATEK
Jednotná cena: 1 000 Kč 

Proč je součástí členství a není to poplatek „za vzduch? Není! ;-)
Nedílná součást členského klubu je individuální péče a přístup každého našeho zaměstnance. Při zřízení členství získáváte vstupní diagnostiku s konzultací s osobním trenérem. Ten je Vám zároveň po celou dobu členství k dispozici pro dotazy, rady, či k hledání motivace při trénincích. Stejně tak získáváte svého „poradce členství“, na kterého se můžete kdykoliv obrátit v případě zdravotních komplikací, potřeby úpravy členství či jeho pozastavení atd.
S našimi členy chceme pracovat maximálně individuálně, znát jejich potřeby a být jim oporou v jejich zdravém životním stylu.
Aktivační poplatek platíte pouze 1x při zřízení členství, při jeho prodloužení se již nehradí.
Současně s aktivačním poplatkem získáváte navíc balíček služeb, stačí si tak jen vybrat, který více vyhovuje Vašemu životnímu stylu. Balíček se aktivuje automaticky každý první den v měsíci po celou dobu Vašeho členství.

 • BALÍČEK WELNESS
  2x aplikace Vacushape®V4 Infra
  2x 30 minut POWERPLATE®
  10 minut solárium
 • BALÍČEK SPORT
  1 hodina BADMINTON/SQUASH
  10% sleva na další hodiny BADMINTON/SQUASH
  10 minut solárium

Líbí se Vám filozofie klubového členství, ale bojíte se „uvázat“ na 12 měsíců či vstoupit do neznámých vod?
Jak jsme již zmínili výše, naším cílem není Vás „uvázat“. Naopak, naším cílem je maximální spokojenost se službami centra, dosažení individuálních cílů dlouhodobým pohybem a zakomponování pohybu do Vašeho životního stylu. Nechceme, abyste o pohybu přemýšleli jako o „něčem navíc“, chceme, aby byl běžnou součástí Vašeho života. Jako bonus Vám nabízíme  první neomezený vstup do našeho centra zdarma, abyste viděli, jak to u nás vypadá a mohli si naše služby vyzkoušet v plném rozsahu, jako naši stávající členové. V případě zřízení členství máte navíc 30 dní „na zkoušku“, kdy můžete členství ukončit bez jakéhokoliv budoucího závazku.

_______________________________________________________

Chcete se stát členem T-CLUB a odstartovat tak novou etapu Vašeho života?
Můžete to udělat hned teď vyplněním krátkého formuláře, na základě kterého Vás obratem kontaktujeme a domluvíme se na dalších krocích.
– VYPLŇTE FORMULÁŘ ZDE

Chcete vyzkoušet naše služby nanečisto a vyzkoušet první  neomezený vstup zdarma?
Vyplňte krátký formulář, na základě kterého Vás obratem kontaktujeme a domluvíme se na dalších krocích.
– VYPLŇTE FORMULÁŘ ZDE

 

 

 

 

 

 

Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
První vstup zdarma

Zajímá Vás nabídka a služby našeho centra? Přijďte se k nám podívat! Zacvičte si, navštivte skupinové lekce nebo si zahrajte badminton. Váš první vstup je ZDARMA! Stačí vyplnit údaje níže a do 2 pracovních dnů se Vám ozveme!
  [recaptcha size:compact]

  Sledujte nás

  Facebook Instagram

  Partneři

  Tisk Horák a.s. VZP
  T-CLUB E-shop Slevotisk
  EducAid Česká komora fitness
  PivoNealko