Informace a rezervace na telefonech:
 • Krásné Březno: +420 602 688 956

Dětský badmintonový oddíl - T-CLUB

V rámci sportovního centra provozujeme již od roku 2012 dětský badmintonový oddíl Berušky.

Naším hlavním cílem je vnést do života dětí radost z pohybu a týmového ducha. 

Proč by Vaše dítě mělo začít hrát badminton v T-CLUB Beruškách?

 • Pro úvod do světa raketových sportů je badminton skvělým startem, díky lehké raketě a systému komplexního tréninku práce s koordinací a rychlostí dochází ke komplexnímu rozvoji základních pohybových vzorců
 • Víte, že badminton je nejrychlejší raketový sport?
 • Naším cílem je radost z pohybu a nadšení do sportu! Ač jsme součástí badmintonového svazu a vyrážíme s dětmi pravidelně na utkání, není to podmínkou účasti dítěte v oddílu! Pokud tak chcete, aby se Vaše dítě pravidelně hýbalo, ale nemáte ambice vrcholového sportu, nemusíte se bát, že bychom Vás odmítli či vyřadili. Na co ale dbáme, je píle, důslednost a snaha v práci na trénincích!
 • Během dětských tréninků máte možnost využít zázemí sportovního centra T-CLUB. Pro rodiče oddílu máme připravenou jednotnou slevu na sportovní aktivity nebo si můžete v klidu užít šálek kávy v zázemí kavárny T-CLUB
 • Pravidelně pořádáme akce i pro rodiny našich hráčů. Největší odměnou pro děti bývá možnost zahrát si se svými rodiči či sourozenci, ať už na oficiálním turnaji nebo jen tak ve všední den. Vidět zapálení a nadšení do hry vlastních rodičů bývá pro děti zároveň obrovskou motivací a hnacím motorem v průběhu celého tréninkového roku.
 • Oddíl je veden profesionálními licencovanými trenéry. O průběh a náplň jednotlivých tréninku se stará Mgr. Tomáš Jančík (trenér IV. třídy). Asistenci pak zajišťují Filip Schneider, Kateřina Helebrandová a František Kraml, kteří pomáhají při práci trenéra především se začínajícími hráči.

Od kolika let začínat s badmintonem? Ideální věk pro aktivní tréninkovou fázi v oddílu je cca. od 6-9 let. V případě, že máte děti mladší či starší, nebojte se spojit s naším trenérem Tomášem Jančíkem, který s Vámi vše probere.

Přihlaste své dítě na některý z náborových tréninků v září 2020! (NUTNÉ VYPLNIT PŘIHLÁŠKU NA UKÁZKOVÝ TRÉNINK ZDE)

ÚTERÝ: 8.9. a 15.9.2020 od 15:00 – 16:30 hod.

ČTVRTEK: 10. a 17.9.2020 od 15:00 – 16:30 hod.

Program náborového tréninku:

 • 14:50 – 15:00 přihlášení dětí na recepci centra, převléknutí do sportovního oblečení a obuvi
 • 15:00 – 15:10 RODIČE + DĚTI představení oddílu a trenérů v badmintonové hale, seznámení s náplní tréninků a chodu oddílu
 • 15:10 – 16:10 DĚTI aktivní ukázkový trénink, zahřátí, práce s míčkem a raketou, týmové hry aj.
 • 16:10 – 16:30 RODIČE prostor pro Vaše dotazy k trenérům, vyplnění přihlášek aj. v prostorách recepce klubu

S sebou Vaše děti potřebují: sportovní boty (čisté do vnitřní haly), sportovní oblečení (tričko, kraťasy, mikinu), láhev s pitím se sportovním uzávěrem (možnost koupit na recepci klubu)

 

ODKAZ NA STRÁNKY ODDÍLU

Tomáš Jančík

Tomáš je badmintonový trenér s mnohaletými zkušenostmi. Díky svým lektorským znalostem a dovednostem Vás skvěle naučí provést každý úder tak, abyste měli z badmintonu skvělý pocit! Kromě individuálních tréninků vede i skupinové veřejné tréninky a jeho služby tak můžete využít i pro trénink uzavřené skupiny přátel či firemních kolegů. Tomáš je zároveň hlavní trenér dětského oddílu BERUŠKY! Cena individuální  trénink BADMINTON:    

Datum narození: 19.3.1982

E-mail: tomas.jancik@tclub.cz

Vzdělání:

2012 - Badminton 4. trenérská třída

Povolání:

učitel

Aktivity a zájmy:

badminton, nohejbal, kolečkové brusle

Tomáš Jančík

BADMINTON - skupinové tréninky, osobní tréninky, dětský oddíl Berušky

Tisk Horák a.s.
Kudy z nudy
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko
The Chilli Doctor