Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

Virtual Charity Run 2021 je tu!

Pojďte si zasportovat a zároveň podpořit zdravotníky z oddělení ARO Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

I letos se organizátoři sportovního seriálu Milada Tour rozhodli uspořádat charitativní závod na podporu našich zdravotníků a tím navázat na úspěšný ročník 2020, kdy se charitativního závodu zúčastnilo téměř 1200 závodníků a vybrala se částka 180 000kč.

👉Jak to celé funguje?
Princip účasti je jednoduchý. Vyberte si den a délku trasy svého běhu a zaregistrujte se na www.miladatour.cz. Pak už jen stačí zajít do parku, do lesa nebo kamkoli, kde rádi sportujete a trasu zaběhnout.

👉Vypsány jsou běžecké trasy na 5 a 10 km a nesoutěžní trasa na 5 km chůze.

👉Kdy vybíháme?
Akce probíhá v termínu 1. 2. – 14. 2. 2021

👉Kdo se může zúčastnit?
Běh zahrnuje kategorie Muži / Ženy, ale akce se samozřejmě mohou zúčastnit i ti, kteří závodit nemohou nebo nechtějí. Postačí jejich registrace přes www.miladatour.cz a tak i účast na celém projektu.

👉Startovné?
Každý závodník:
– zaplatí startovné v hodnotě 150 Kč
– získá online certifikát o pomoci zdravotníkům (částka poputuje na oddělení ARO Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem)
– má možnost přispět dalším dobrovolným příspěvkem v jakékoliv hodnotě
– dále můžete přispět a podílet se na akci zakoupením originální medaile

Pojďte sportovat pro dobrou věc!!!

Kompletní informace najdete na www.miladatour.cz

Virtual Charity Run 2021 je tu!

Pojďte si zasportovat a zároveň podpořit zdravotníky z oddělení ARO Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. I letos se organizátoři sportovního seriálu Milada Tour rozhodli uspořádat charitativní závod na podporu našich zdravotníků a tím navázat na úspěšný ročník 2020, kdy se charitativního závodu zúčastnilo téměř 1200 závodníků a vybrala se částka 180 000kč. 👉Jak to celé funguje? Princip účasti je jednoduchý. Vyberte si den a délku trasy svého běhu a zaregistrujte se na www.miladatour.cz. Pak už jen stačí zajít do parku, do lesa nebo kamkoli, kde rádi sportujete a trasu zaběhnout. 👉Vypsány jsou běžecké trasy na 5 a 10 km a nesoutěžní trasa na 5 km chůze. 👉Kdy vybíháme? Akce probíhá v termínu 1. 2. – 14. 2. 2021 👉Kdo se může zúčastnit? Běh zahrnuje kategorie Muži / Ženy, ale akce se samozřejmě mohou zúčastnit i ti, kteří závodit nemohou nebo nechtějí. Postačí jejich registrace přes www.miladatour.cz a tak i účast na celém projektu. 👉Startovné? Každý závodník: - zaplatí startovné v hodnotě 150 Kč - získá online certifikát o pomoci zdravotníkům (částka poputuje na oddělení ARO Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem) - má možnost přispět dalším dobrovolným příspěvkem v jakékoliv hodnotě - dále můžete přispět a podílet se na akci zakoupením originální medaile Pojďte sportovat pro dobrou věc!!! Kompletní informace najdete na www.miladatour.cz
Beach Volleyball

Virtual Charity Run 2021 je tu!

Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
První vstup zdarma

Zajímá Vás nabídka a služby našeho centra? Přijďte se k nám podívat! Zacvičte si, navštivte skupinové lekce nebo si zahrajte badminton. Váš první vstup je ZDARMA! Stačí vyplnit údaje níže a do 2 pracovních dnů se Vám ozveme!
Sledujte nás

Facebook Instagram

Partneři

Tisk Horák a.s. VZP
T-CLUB E-shop Slevotisk
EducAid Česká komora fitness