Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

KURZ PÁNEVNÍ DNO/DIASTÁZA s Lucií

Problém, o kterém se veřejně moc nemluví, ale na kterém jde za pomoci správného cvičení a vnímání svého těla skvěle zapracovat! Kurz je vhodný pro všechny krom těhotných a žen v šestinedělí. Naplno pracujeme na tom, aby do začátku kurzu byl hotový dětský koutek s hlídáním a mohli jste vzít případně i své děti s sebou!

Registrace na kurz přes recepci centra v Krásném Březně. Kapacita omezena, proto neváhejte  a přihlaste sebe i kamarádku ještě dnes!

KURZ PÁNEVNÍ DNO/DIASTÁZA s Lucií

Problém, o kterém se veřejně moc nemluví, ale na kterém jde za pomoci správného cvičení a vnímání svého těla skvěle zapracovat! Kurz je vhodný pro všechny krom těhotných a žen v šestinedělí. Naplno pracujeme na tom, aby do začátku kurzu byl hotový dětský koutek s hlídáním a mohli jste vzít případně i své děti s sebou! Registrace na kurz přes recepci centra v Krásném Březně. Kapacita omezena, proto neváhejte  a přihlaste sebe i kamarádku ještě dnes!
Beach Volleyball

KURZ PÁNEVNÍ DNO/DIASTÁZA s Lucií

Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
První vstup zdarma

Zajímá Vás nabídka a služby našeho centra? Přijďte se k nám podívat! Zacvičte si, navštivte skupinové lekce nebo si zahrajte badminton. Váš první vstup je ZDARMA! Stačí vyplnit údaje níže a do 2 pracovních dnů se Vám ozveme!
Sledujte nás

Facebook Instagram

Partneři

Tisk Horák a.s. VZP
T-CLUB E-shop Slevotisk
EducAid Česká komora fitness