Informace a rezervace na telefonech:
 • Krásné Březno: +420 602 688 956

KURZ HUBNUTÍ STOB

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sami sobě?
Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí STOB v T-CLUBU.

Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Markéty Supolíkové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček, a dozvíte se, jak zhubnout jednou provždy.

Nevěříme na diety. Hubnutí je o zdravé a udržitelné změně životního stylu, která vás bude bavit!

Jak kurz probíhá?
Budeme se společně scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou část.

 1. Teoretické lekce
  První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte.
  Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem.
  Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků.
  Podrobný popis metodiky používané v kurzech hubnutí STOB najdete zde.
 2. Pohybové lekce
  Je pro vás připravena nabídka cvičení ve sportovním centru T-CLUB Krásné Březno. Vybrat si můžete aerobní lekci H.E.A.T. Program, nebo speciální lekci BODYBALANCE.
  Cílem je, aby si každý účastník kurzu vybral pohyb, který ho bude bavit a bude v něm pokračovat i po skončení kurzu.

Co je zahrnuto v ceně kurzu?

 • 10x Teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky
 • 10x Cvičební lekce dle vlastního výběru
 • Speciální nabídka na neomezené členství ve sportovní klubu T-CLUB Krásné Březno po dobu kurzu (v ceně jsou všechny skupinové lekce, H.E.A.T. program, Vacushape, posilovna, aj.)
 • Každý týden zpětná vazba k vašim jídelníčkům
 • Edukační materiál
 • Nutriční program Sebekoučink
 • Praktické ukázky potravin

________________________________________________________________________________

Termín kurzu: 7.10.2020 – 9.12.2020 každou STŘEDU od 17:40 hod. 

Cena kurzu: 3.290,-Kč člen T-CLUB / 3.990,-Kč nečlen T-CLUB

Místo konání: Sportovní centrum T-CLUB

____________________________________________________________________________________

 

 

KURZ HUBNUTÍ STOB

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nelíbíte se sami sobě? Přihlaste se do kurzu zdravého hubnutí STOB v T-CLUBU. Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Markéty Supolíkové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček, a dozvíte se, jak zhubnout jednou provždy. Nevěříme na diety. Hubnutí je o zdravé a udržitelné změně životního stylu, která vás bude bavit! Jak kurz probíhá? Budeme se společně scházet po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden na lekci, která obsahuje teoretickou část.
 1. Teoretické lekce První polovina kurzů je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ od lektorky neuslyšíte. Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Zaměříme se společně na změnu chování, návyků a myšlení, které vedou k nadbytečnému jedení až přejídání a taky se naučíte vypořádat se s různými emocemi a životními situacemi jinak než jídlem. Struktura kurzů byla sestavena psycholožkou a zakladatelkou společnosti STOB Ivou Málkovou a je založena na metodice kognitivně behaviorální terapie. Celosvětově má tato metodika nejlepší výsledky nejen při hubnutí, ale především při udržení hmotnosti. V České republice funguje STOB již 30 let a má nejlepší výsledky v udržení váhových úbytků. Podrobný popis metodiky používané v kurzech hubnutí STOB najdete zde.
 2. Pohybové lekce Je pro vás připravena nabídka cvičení ve sportovním centru T-CLUB Krásné Březno. Vybrat si můžete aerobní lekci H.E.A.T. Program, nebo speciální lekci BODYBALANCE. Cílem je, aby si každý účastník kurzu vybral pohyb, který ho bude bavit a bude v něm pokračovat i po skončení kurzu.
Co je zahrnuto v ceně kurzu?
 • 10x Teoretické lekce pod vedením zkušené lektorky
 • 10x Cvičební lekce dle vlastního výběru
 • Speciální nabídka na neomezené členství ve sportovní klubu T-CLUB Krásné Březno po dobu kurzu (v ceně jsou všechny skupinové lekce, H.E.A.T. program, Vacushape, posilovna, aj.)
 • Každý týden zpětná vazba k vašim jídelníčkům
 • Edukační materiál
 • Nutriční program Sebekoučink
 • Praktické ukázky potravin
________________________________________________________________________________ Termín kurzu: 7.10.2020 - 9.12.2020 každou STŘEDU od 17:40 hod.  Cena kurzu: 3.290,-Kč člen T-CLUB / 3.990,-Kč nečlen T-CLUB Místo konání: Sportovní centrum T-CLUB ____________________________________________________________________________________    
Beach Volleyball

KURZ HUBNUTÍ STOB

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko