Informace a rezervace na telefonech:
 • Krásné Březno: +420 602 688 956

Co je LesMills? - T-CLUB

Les Mills je společnost z Nového Zélandu, založená v roce 1968 rodinou Mills. Od samého počátku se snažily dělat věci jinak. I jejich první tělocvična vypadala odlišně od konkurence, místo strojů byla vybavena náčiním na silový trénink a podobně. Úplnou novinkou bylo přidání cvičební osy do skupinových lekcí a vznik programu jménem BODYPUMP. Jelikož se jejich centrum velice rychle těšilo oblibě, pokračovali v inovacích dál. Začali kombinovat svoji vášeň pro hudbu s láskou k atletickému pohybu díky čemuž se na svět vynořily další druhy programů.

 • Co je cílem Les Mills?
  V Les Mills jsou vášnivě oddáni k vytváření zdravější planety. Jejich cílem je oslovit 100 milionů lidí týdně a motivovat je ke cvičení. Chtějí změnit celosvětový zdravotní systém tím, že zabrání zdravotním problémům způsobeným nečinností a obezitou.
  Každý den podněcují lidi k lásce ke cvičení, radosti z pohybu a k aktivnímu životu. Lidé se stávají silnějšími, štíhlejšími, rychlejšími, rychleji díky Les Mills.
 • Co nabízí Les Mills?
  Les Mills nabízí různé programy jak pro děti, tak pro dospělé. Každý program má svého ředitele, který s týmem master instruktorů vymýšlí každé tři měsíce novou choreografii přesně napasovanou do nejaktuálnějších hudebních hitů. Hudba není využívána jen jako pozadí dokreslující lekci, pomáhá určovat tempo, intenzitu, a hlavně motivovat k lepším výsledkům.
 • Proč tři měsíce?
  Les Mills programy jsou navrhovány tak, aby lidem pomáhaly dosáhnout jejich cíle. Tři měsíce jsou ideální doba na to, aby si tělo stihlo zvyknout na zátěž, naučilo se správnou techniku a zvládlo kvalitní trénink. Aby se tento proces nezastavil je vždy potřeba po třech měsících začít tělo „šokovat“ novými cviky a novou choreografií. Programy jsou zaměřeny jak na výsledek, tak na zábavu a odreagování. A navíc, tím že se choreografie tři měsíce nemění, tak na sobě člověk sám pozná zlepšení, vypilujete cviky a jejich správné provedení a naučíte se lépe pracovat se svým tělem. Přehled nabízených programů v beFit najdete na našem webu v sekci cvičení.
  Tak co, jste připraveni se připojit?

Videa:

U nás v centru aktuálně najdete tyto programy:

Tisk Horák a.s.
VZP
T-CLUB E-shop
Slevotisk
EducAid
Česká komora fitness
PivoNealko