Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956
  • Bukov: +420 602 688 957

Kruhový trénink

Kruhový trénink je moderní a velice oblíbenou formou skupinového funkčního cvičení, která výborně kombinuje jak aerobní, tak silové cviky – a tím rozvíjí více oblastí lidského těla najednou.

V praxi probíhá tak, že instruktor sestaví několik (většinou kolem 10) stanovišť, na kterých se klienti střídají v předem určených časových intervalech (dle typu a náročnosti tréninku 20-40 vteřin na stanoviště), následuje krátká pauza, přesun na další stanoviště a další kolo. Jednotlivé cviky jsou za sebe sestavovány tak, aby se postupně zapojovalo celé tělo a žádná svalová partie nebyla přetížena opakovaným posilováním. Vložené cviky cardio zóny zajistí i spalování tuků a zlepšování všeobecné aerobní kondice.

Velkou výhodou kruhového tréninku je bezesporu atmosféra, kdy všichni „táhnou za jeden provaz“ a cvičení má příjemný drive a spád.

V T-CLUBu Vám nabízíme několik druhů lekcí tak, aby si každý vybral to své.

Tomáš Zámostný

Naše marketingová a grafická hlava! Před Tomem se stačí jen zmínit a už je z toho projekt! Díky němu jsme stále svěží a inovativní. Děkujeme!
  • Životní motto: Když už nemůžeš, tak přidej.
  • Baví ho: Běh, RedBull, triatlon, boty Asics, překonávání sebe samého, vymýšlení si nesmyslných výzev a jejich plnění, cestování (aktivně), letadla a letecká akrobacie (pasivně)
  • Nebaví ho: Když dělá něco, co musí místo toho, co by chtěl.
  • Jaký je: Teamový hráč s občasnými sklony spolehnout se jenom sám na sebe.

Datum narození: 1987

Vzdělání:

  • Gymnázium Jateční Ústí nad Labem

Povolání:

  • Prodejce nákladních vozidel

Aktivity a zájmy:

  • Běh, RedBull, triatlon, boty Asics, překonávání sebe samého, vymýšlení si nesmyslných výzev a jejich plnění, cestování (aktivně), letadla a letecká akrobacie (pasivně)
Beach Volleyball

Tomáš Zámostný

grafik

Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
Jak funguje členství?

Chci se dozvědět víc, chci nezávazně představit nabídku T-CLUBU.
Na zadané kontakty se Vám ozve náš poradce, který Vám představí všechny možnosti členství. Zároveň tím získáváte první vstup ZDARMA.

Partneři

Tisk Horák a.s. VZP
T-CLUB E-shop Slevotisk