Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

Katka Macháčková

16.9.2020

Sport byla moje vášeň již od mlada. Přes krasobruslení, balet, HIP HOP jsem se dostala až ke sportovnímu aerobiku a fitness, kterému jsem se věnovala na vrcholové úrovni mnoho let. Zaslouženou odměnou pro mě byly vítězství na mistrovstvích světa i ČR. Po aktivní kariéře jsem se začala věnovat trenérství dětí které mne postupně dovedlo až k vedení komerčních skupinových lekcí. Sport je pro mne nejlepší relax a odreagování a když vidím výsledky a úspěch nejen na sobě, ale i na těch, kterým se aktivně věnuji, je to pro mě úplně největší pocit naplnění. Miluju pohyb, je to můj život!

Těším se na Vás na lekcích BODYSTEPU a doufám, že u Vás probudím lásku k pohybu!

Katka Macháčková

Sport byla moje vášeň již od mlada. Přes krasobruslení, balet, HIP HOP jsem se dostala až ke sportovnímu aerobiku a fitness, kterému jsem se věnovala na vrcholové úrovni mnoho let. Zaslouženou odměnou pro mě byly vítězství na mistrovstvích světa i ČR. Po aktivní kariéře jsem se začala věnovat trenérství dětí které mne postupně dovedlo až k vedení komerčních skupinových lekcí. Sport je pro mne nejlepší relax a odreagování a když vidím výsledky a úspěch nejen na sobě, ale i na těch, kterým se aktivně věnuji, je to pro mě úplně největší pocit naplnění. Miluju pohyb, je to můj život! Těším se na Vás na lekcích BODYSTEPU a doufám, že u Vás probudím lásku k pohybu!
Beach Volleyball

Katka Macháčková

BODYSTEP

Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
První vstup zdarma

Zajímá Vás nabídka a služby našeho centra? Přijďte se k nám podívat! Zacvičte si, navštivte skupinové lekce nebo si zahrajte badminton. Váš první vstup je ZDARMA! Stačí vyplnit údaje níže a do 2 pracovních dnů se Vám ozveme!
Sledujte nás

Facebook Instagram

Partneři

Tisk Horák a.s. VZP
T-CLUB E-shop Slevotisk
EducAid Česká komora fitness