Informace a rezervace na telefonech:
 • Krásné Březno: +420 602 688 956

Eliška Neradová

13.12.2021

Jak Eliška popsala sama sebe?

Sportu se věnuji odjakživa. Sport je něco, co nám přináší do života mnohem víc než jen krásnou figuru. Nezastávám názor dívat se na tělo jen skrz jeho vnější stránku. Snažím se s klienty vybudovat pomocí cvičení a vyváženého jídelníčku určité návyky, které jim pomohou dosáhnout jejich cílů, zlepšit se na vícero úrovních ve svém životě a neposledně cítit se ve svém těle dobře a sebevědomě.

 

Co nabízím?

Stravovací plány na míru

Osobní tréninky a tréninkové plány

Formování postavy

Redukce hmotnosti a nabírání svalové hmoty

Lekce pózingu v oblasti bikini fitness

 

Úspěchy:

1.místo Partner Cup

1.místo Beuatiful and Strong

2.místo na mezinárodní soutěži BFC CUP

Eliška Neradová

Jak Eliška popsala sama sebe? Sportu se věnuji odjakživa. Sport je něco, co nám přináší do života mnohem víc než jen krásnou figuru. Nezastávám názor dívat se na tělo jen skrz jeho vnější stránku. Snažím se s klienty vybudovat pomocí cvičení a vyváženého jídelníčku určité návyky, které jim pomohou dosáhnout jejich cílů, zlepšit se na vícero úrovních ve svém životě a neposledně cítit se ve svém těle dobře a sebevědomě.   Co nabízím? Stravovací plány na míru Osobní tréninky a tréninkové plány Formování postavy Redukce hmotnosti a nabírání svalové hmoty Lekce pózingu v oblasti bikini fitness   Úspěchy: 1.místo Partner Cup 1.místo Beuatiful and Strong 2.místo na mezinárodní soutěži BFC CUP
Beach Volleyball

Eliška Neradová

Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
První vstup zdarma

Zajímá Vás nabídka a služby našeho centra? Přijďte se k nám podívat! Zacvičte si, navštivte skupinové lekce nebo si zahrajte badminton. Váš první vstup je ZDARMA! Stačí vyplnit údaje níže a do 2 pracovních dnů se Vám ozveme!
  [recaptcha size:compact]

  Sledujte nás

  Facebook Instagram

  Partneři

  Tisk Horák a.s. VZP
  T-CLUB E-shop Slevotisk
  EducAid Česká komora fitness
  PivoNealko