Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

OTEVŘENÍ SKUPINOVÝCH LEKCÍ!

Vážení klienti,

Od 11.5.2020 startujeme skupinové lekce – startujeme oblíbeným H.E.A.T. PROGRAMEM, pokračujeme LESMILLS PROGRAMY a doplníme KRUHOVÝMI TRÉNINKY A TRX POSILOVACÍM SYSTÉMEM a to vše se skvělými instruktory kteří se vás už prostě nemohou dočkat!

Cvičení je povoleno BEZ ROUŠEK.

Informace ke konkrétním skupinovým lekcím najdete na: http://www.tclub.cz/skupinove-lekce/salove-lekce/

Stačí si jen obléct něco sportovního, vzít boty na přezutí, odhodit roušku před cvičením a můžete to rozjet společně s námi! 🥳

Sledujte náš FACEBOOK, INSTAGRAM www.instagram/tclubusti a my vám postupně budeme dávkovat zpestření léta s T-CLUBEM ☀️

Kapacity lekcí jsou omezeny, rezervujte přes www.tclub.cz nebo telefonicky na čísle +420602688956 není čas ztrácet čas⌚️

V manuálu Manuál 11.5.2020 se dozvíte jak postupovat dle pravidel v našem centru.

Těšíme se na Vás!

 

 

OTEVŘENÍ SKUPINOVÝCH LEKCÍ!

Vážení klienti, Od 11.5.2020 startujeme skupinové lekce - startujeme oblíbeným H.E.A.T. PROGRAMEM, pokračujeme LESMILLS PROGRAMY a doplníme KRUHOVÝMI TRÉNINKY A TRX POSILOVACÍM SYSTÉMEM a to vše se skvělými instruktory kteří se vás už prostě nemohou dočkat! Cvičení je povoleno BEZ ROUŠEK. Informace ke konkrétním skupinovým lekcím najdete na: http://www.tclub.cz/skupinove-lekce/salove-lekce/ Stačí si jen obléct něco sportovního, vzít boty na přezutí, odhodit roušku před cvičením a můžete to rozjet společně s námi! 🥳 Sledujte náš FACEBOOK, INSTAGRAM www.instagram/tclubusti a my vám postupně budeme dávkovat zpestření léta s T-CLUBEM ☀️ Kapacity lekcí jsou omezeny, rezervujte přes www.tclub.cz nebo telefonicky na čísle +420602688956 není čas ztrácet čas⌚️ V manuálu Manuál 11.5.2020 se dozvíte jak postupovat dle pravidel v našem centru. Těšíme se na Vás!    
Beach Volleyball

OTEVŘENÍ SKUPINOVÝCH LEKCÍ!

První vstup zdarma Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
Jak funguje členství?

Chci se dozvědět víc, chci nezávazně představit nabídku T-CLUBU.
Na zadané kontakty se Vám ozve náš poradce, který Vám představí všechny možnosti členství. Zároveň tím získáváte první vstup ZDARMA.

Sledujte nás

Facebook Instagram

Partneři

Tisk Horák a.s. VZP
T-CLUB E-shop Slevotisk
EducAid