Informace a rezervace na telefonech:
 • Krásné Březno: +420 602 688 956

Jak navštěvovat centrum v Krásném Březně

16.4.2018

Od 16.4.2018 dochází k uzavření naší pobočky na Bukově a veškeré aktivity se tak přesouvají do našeho domovského centra v Krásném Březně. Po 13 letech tak končí jedna etapa T-CLUBU. Bukov pro nás vždy bude srdcovou záležitostí, jelikož to je místo, kde mají své kořeny všechny naše aktivity, kde vůbec vznikl nápad věnovat se sportu a my mu jsme za to obrovsky vděční! BUKOVE DĚKUJEME DÍKY TOBĚ ZDE JSME A DÍKY TOBĚ MŮŽEME JÍT DÁL!

CO TEDY DÁLE?

V centru v Krásném Březně Vám aktuálně nabízíme většinu služeb, které jste si oblíbili na Bukově a to: sál na H.E.A.T. PROGRAM s Vašimi oblíbenými instruktory, sál na skupinové lekce, halu se 7 badmintonovými kurty a moderní posilovnu, VACUSHAPE, POWERPLATE a možnost diagnostiky a výživového poradenství. V nejbližší době plánujeme výstavbu nové BADMINTONOVÉ HALY s vestavbou SQUASHOVÝCH KURTŮ. Naším velkým snem je také rozšíření centra o WELNESS, tak uvidíme, jak se nám podaří naše sny realizovat!

FITNESS a skupinové lekce aktuálně fungují systémem členského klubu, kdy platíte jeden fixní měsíční poplatek a můžete neomezeně využívat služeb centra. pokud tak chodíte pravidelně, klidně i jen a jednu oblíbenou aktivitu, je pro Vás členství tím nejvýhodnějším řešením! Pokud máte zájem o podrobných informacích, neváhejte kontaktovat Markétu a ona se s Vámi ráda potká a ukáže Vám celý princip fungování klubu (Markéta: clenstvi@tclub.cz /Tel.: 00420602607911 ) nebo vyplňte kontaktní formulář na úvodní straně a Markéta se Vám obratem ozve!

NOVĚ jsme přidali možnost zakoupení PERMANENTEK NA H.E.A.T. PROGRAM, abychom udrželi stejnou cenovou hladinu za lekce, jako byla v centru na Bukově.

10+1 vstup za 1090,-Kč
20+3 vstupy za 2180,-Kč

tyto permanentky jsou přenosné a zakoupit si je můžete kdykoliv přímo na recepci centra či před Vaší první lekcí. V rámci permanentky máte možnost on-line rezervací přes náš rezervační systém.

Pokud chodíte pouze nárazově, máte možnost využití JEDNODENNÍHO vstupu za jednotnou cenu 150,-Kč, v jehož rámci můžete využít libovolné množství aktivit v rámci daného vstupu.

BADMINTON funguje úplně stejně, jako na Bukově, stačí se tak jen objednat on-line nebo přes recepci centra a přijít si zahrát!

Využít můžete také přenosné PERMANENTKY na badminton:

4+1 hodiny za 909,-Kč
8+2 hodiny za 1817,-Kč

 

Během příštích dnů pro Vás připravujeme nový dětský koutek, rekonstrukci recepce a ladíme veškeré technické detaily rezervací, tak nás prosím případně omluvte!

Těšíme se na Vás a vítáme všechny Vaše náměty na zlepšení!

Markéta Supolíková

Markéta je skvělá parťačka na Vašich lekcích a navíc pravá ruka našeho centra. Je připravena se Vám naplno věnovat nejen při cvičení a výživě, ale i v otázkách členství či nabídky centra. Více informací o nabídce výživového poradenství naleznete ZDE.  

E-mail: info@vyzivamarketa.cz

Telefon: +420 604 524 611

Povolání:

 • Výživový poradce

Další vzdělávání:

 • 2020 - Kurz pečení kváskového chleba
 • 2020 - Základy koučovacího přístupu
 • 2019 – Kurz Těhotné a po porodu - 3D FITNESS s.r.o.
 • 2019 – Kurz sportovní výživy – Iva Kubešová
 • 2018 - BODYBALANCE - Les Mills
 • 2018 – CXWORX – Les Mills
 • 2018 – Instruktor zdravotní tělesné výchovy - SENIOR FITNES z.s.
 • 2017 – Břišní svalstvo ze všech stran - 3D FITNESS s.r.o.
 • 2017 – Vývojová kineziologie ve fitness – 3D FITNESS s.r.o.
 • 2017- BODYPUMP - Les Mills
 • 2017- Poradce pro výživu - ATAC spol s.r.o.
 • 2016- Instruktor Fitness - Fitness akademie Ronnie.cz, s.r.o.

Jak navštěvovat centrum v Krásném Březně

Od 16.4.2018 dochází k uzavření naší pobočky na Bukově a veškeré aktivity se tak přesouvají do našeho domovského centra v Krásném Březně. Po 13 letech tak končí jedna etapa T-CLUBU. Bukov pro nás vždy bude srdcovou záležitostí, jelikož to je místo, kde mají své kořeny všechny naše aktivity, kde vůbec vznikl nápad věnovat se sportu a my mu jsme za to obrovsky vděční! BUKOVE DĚKUJEME DÍKY TOBĚ ZDE JSME A DÍKY TOBĚ MŮŽEME JÍT DÁL! CO TEDY DÁLE? V centru v Krásném Březně Vám aktuálně nabízíme většinu služeb, které jste si oblíbili na Bukově a to: sál na H.E.A.T. PROGRAM s Vašimi oblíbenými instruktory, sál na skupinové lekce, halu se 7 badmintonovými kurty a moderní posilovnu, VACUSHAPE, POWERPLATE a možnost diagnostiky a výživového poradenství. V nejbližší době plánujeme výstavbu nové BADMINTONOVÉ HALY s vestavbou SQUASHOVÝCH KURTŮ. Naším velkým snem je také rozšíření centra o WELNESS, tak uvidíme, jak se nám podaří naše sny realizovat! FITNESS a skupinové lekce aktuálně fungují systémem členského klubu, kdy platíte jeden fixní měsíční poplatek a můžete neomezeně využívat služeb centra. pokud tak chodíte pravidelně, klidně i jen a jednu oblíbenou aktivitu, je pro Vás členství tím nejvýhodnějším řešením! Pokud máte zájem o podrobných informacích, neváhejte kontaktovat Markétu a ona se s Vámi ráda potká a ukáže Vám celý princip fungování klubu (Markéta: clenstvi@tclub.cz /Tel.: 00420602607911 ) nebo vyplňte kontaktní formulář na úvodní straně a Markéta se Vám obratem ozve! NOVĚ jsme přidali možnost zakoupení PERMANENTEK NA H.E.A.T. PROGRAM, abychom udrželi stejnou cenovou hladinu za lekce, jako byla v centru na Bukově. 10+1 vstup za 1090,-Kč 20+3 vstupy za 2180,-Kč tyto permanentky jsou přenosné a zakoupit si je můžete kdykoliv přímo na recepci centra či před Vaší první lekcí. V rámci permanentky máte možnost on-line rezervací přes náš rezervační systém. Pokud chodíte pouze nárazově, máte možnost využití JEDNODENNÍHO vstupu za jednotnou cenu 150,-Kč, v jehož rámci můžete využít libovolné množství aktivit v rámci daného vstupu. BADMINTON funguje úplně stejně, jako na Bukově, stačí se tak jen objednat on-line nebo přes recepci centra a přijít si zahrát! Využít můžete také přenosné PERMANENTKY na badminton: 4+1 hodiny za 909,-Kč 8+2 hodiny za 1817,-Kč   Během příštích dnů pro Vás připravujeme nový dětský koutek, rekonstrukci recepce a ladíme veškeré technické detaily rezervací, tak nás prosím případně omluvte! Těšíme se na Vás a vítáme všechny Vaše náměty na zlepšení!
Beach Volleyball

Markéta Supolíková

výživový poradce, instruktor skupinových lekcí

Beach Volleyball

Jak navštěvovat centrum v Krásném Březně

Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
První vstup zdarma

Zajímá Vás nabídka a služby našeho centra? Přijďte se k nám podívat! Zacvičte si, navštivte skupinové lekce nebo si zahrajte badminton. Váš první vstup je ZDARMA! Stačí vyplnit údaje níže a do 2 pracovních dnů se Vám ozveme!
Sledujte nás

Facebook Instagram

Partneři

Tisk Horák a.s. VZP
T-CLUB E-shop Slevotisk
EducAid Česká komora fitness