Informace a rezervace na telefonech:
 • Krásné Březno: +420 602 688 956

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

11.9.2018

Chcete si užít svou hodinu cvičení a zároveň vědět, že je o Vaše děti skvěle postaráno? Právě proto jsme otevřeli novou herničku přímo v našem centru. Můžete ji využít kdykoliv, když k nám přijdete třeba jen na kávu, nebo v rámci vypsaných hodin HLÍDÁNÍ DĚTÍ, kdy je o Vaše děti postaráno, zatímco Vy cvičíte. O Vaše děti se stará teta Martina (zkušená paní učitelka z MŠ) a Katka (Katku znáte z recepce centra a jejími rukami prošly téměř všechny děti našich instruktorů a zaměstnanců ;-) ). Veškerý personál pravidelně školíme kurzy první pomoci!

CENA : 30,-Kč /1 hodinu
REZERVACE: Přes rezervační systém – sekce HLÍDÁNÍ DĚTÍ, či telefonicky s recepcí našeho centra. Rezervace nutné vždy večer do 19:00 hod., pokud není přihlášené žádné dítě, je hlídání na následující den zrušeno.  V případě, že přihlašujete více dětí, je třeba provést rezervaci vícekrát dle počtu dětí.

Zatímco je Vaše dítě v koutku, můžete využít veškeré aktivity našeho centra: BADMINTON, POSILOVNU, SOLÁRIUM, VACUSHAPE či POWERPLATE nebo některou ze skupinových lekcí. Níže jsme Vám vypsali i jaké lekce v dané časy v našem centru právě probíhají. Přesný rozvrh a přihlášení na lekce naleznete v našem rezervačním systému!

 • PONDĚLÍ    15:30-17:30  (lekce H.E.A.T. PROGRAM  + TRX)
 • ÚTERÝ         08:00-10:00  (lekce H.E.A.T. PROGRAM + TRX + BODYATTACK)
 • STŘEDA      09:00-11:00  (lekce H.E.A.T. PROGRAM + BODYPUMP)
 • ČTVRTEK    08:00-10:00 (lekce H.E.A.T. PROGRAM + KRUHÁČ)
 • PÁTEK         09:00-11:00  (lekce H.E.A.T. PROGRAM + TRX +CXWORX)

 

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Chcete si užít svou hodinu cvičení a zároveň vědět, že je o Vaše děti skvěle postaráno? Právě proto jsme otevřeli novou herničku přímo v našem centru. Můžete ji využít kdykoliv, když k nám přijdete třeba jen na kávu, nebo v rámci vypsaných hodin HLÍDÁNÍ DĚTÍ, kdy je o Vaše děti postaráno, zatímco Vy cvičíte. O Vaše děti se stará teta Martina (zkušená paní učitelka z MŠ) a Katka (Katku znáte z recepce centra a jejími rukami prošly téměř všechny děti našich instruktorů a zaměstnanců ;-) ). Veškerý personál pravidelně školíme kurzy první pomoci! CENA : 30,-Kč /1 hodinu REZERVACE: Přes rezervační systém - sekce HLÍDÁNÍ DĚTÍ, či telefonicky s recepcí našeho centra. Rezervace nutné vždy večer do 19:00 hod., pokud není přihlášené žádné dítě, je hlídání na následující den zrušeno.  V případě, že přihlašujete více dětí, je třeba provést rezervaci vícekrát dle počtu dětí. Zatímco je Vaše dítě v koutku, můžete využít veškeré aktivity našeho centra: BADMINTON, POSILOVNU, SOLÁRIUM, VACUSHAPE či POWERPLATE nebo některou ze skupinových lekcí. Níže jsme Vám vypsali i jaké lekce v dané časy v našem centru právě probíhají. Přesný rozvrh a přihlášení na lekce naleznete v našem rezervačním systému!
 • PONDĚLÍ    15:30-17:30  (lekce H.E.A.T. PROGRAM  + TRX)
 • ÚTERÝ         08:00-10:00  (lekce H.E.A.T. PROGRAM + TRX + BODYATTACK)
 • STŘEDA      09:00-11:00  (lekce H.E.A.T. PROGRAM + BODYPUMP)
 • ČTVRTEK    08:00-10:00 (lekce H.E.A.T. PROGRAM + KRUHÁČ)
 • PÁTEK         09:00-11:00  (lekce H.E.A.T. PROGRAM + TRX +CXWORX)
[gallery columns="4" size="medium" ids="7884,7887,7886,7885"]  
Beach Volleyball

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

První vstup zdarma Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
Jak funguje členství?

Chci se dozvědět víc, chci nezávazně představit nabídku T-CLUBU.
Na zadané kontakty se Vám ozve náš poradce, který Vám představí všechny možnosti členství. Zároveň tím získáváte první vstup ZDARMA.

Sledujte nás

Facebook Instagram

Partneři

Tisk Horák a.s. VZP
T-CLUB E-shop Slevotisk