Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

Hledáme manažera centra! Jsi to ty?

4.1.2019

Nehledáme zaměstnance, hledáme zkušeného partnera, kterému budeme důvěřovat! Který celé centrum povede jako svou úspěšnou firmu! Bude neustále sledovat moderní trendy a bude pracovat na jejich dosažení!

Naším cílem je pouze dlouhodobá spolupráce. Hledáme člověka, který je samostatný, jehož cílem je celé centrum posouvat neustále dle moderních trendů fitness a podnikání! Důležitou součástí klubu je jeho team, pro který musí být manažer hnacím motorem a vzorem!

Požadavky:
Proaktivitu
Samostatnost
Předchozí zkušenost z manažerské pozice
Předchozí zkušenost s vedením teamu lidí
Zájem o fitness a zdravý životní styl

Přesvědčte nás, že právě Vás T-CLUB potřebuje!

Svůj motivační dopis zasílejte na zuzana.hroudova@tclub.cz

Hledáme manažera centra! Jsi to ty?

Nehledáme zaměstnance, hledáme zkušeného partnera, kterému budeme důvěřovat! Který celé centrum povede jako svou úspěšnou firmu! Bude neustále sledovat moderní trendy a bude pracovat na jejich dosažení! Naším cílem je pouze dlouhodobá spolupráce. Hledáme člověka, který je samostatný, jehož cílem je celé centrum posouvat neustále dle moderních trendů fitness a podnikání! Důležitou součástí klubu je jeho team, pro který musí být manažer hnacím motorem a vzorem! Požadavky: Proaktivitu Samostatnost Předchozí zkušenost z manažerské pozice Předchozí zkušenost s vedením teamu lidí Zájem o fitness a zdravý životní styl Přesvědčte nás, že právě Vás T-CLUB potřebuje! Svůj motivační dopis zasílejte na zuzana.hroudova@tclub.cz
Beach Volleyball

Hledáme manažera centra! Jsi to ty?

První vstup zdarma Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
Jak funguje členství?

Chci se dozvědět víc, chci nezávazně představit nabídku T-CLUBU.
Na zadané kontakty se Vám ozve náš poradce, který Vám představí všechny možnosti členství. Zároveň tím získáváte první vstup ZDARMA.

Sledujte nás

Facebook Instagram

Partneři

Tisk Horák a.s. VZP
T-CLUB E-shop Slevotisk
EducAid