Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

BUDUJEME, OBNOVUJEME, REKONSTRUUJEME!

11.6.2019

Léto je před námi a to je pro nás čas na obnovu našeho centra! Během léta nás čeká plno novinek a velebení T-CLUBU, abyste u nás byli stále spokojeni! Bohužel se to neobejde bez drobného omezení provozu, ale věříme, že výsledek bude stát za to!

Dovolujeme si Vás tedy upozornit na první vlnu novinek a rekonstrukcí a to:

  • 13.6.2019 12:00 – 17:00 hod. NOVÉ BĚŽECKÉ PÁSY = omezení provozu
    Ve čtvrtek nám dorazí první část nového cardia a to: 7 BĚŽECKÝCH PÁSŮ SportsArt, výměna pásů by neměla omezit chod centra kromě využití běžeckých pásů! Výměna začne po 12. hodině a skončí cca kolem 17hod.
  • 3.-7.7.2019 SANITÁRNÍ DNY = uzavření centra
    Bohužel jsou úkony, které nejdou realizovat za provozu centra. V době uzavření pro Vás budou připraveny venkovní lekce u jezera Milada!

Děkujeme moc za pochopení a věříme, že se Vám změny budou líbit!

 

BUDUJEME, OBNOVUJEME, REKONSTRUUJEME!

Léto je před námi a to je pro nás čas na obnovu našeho centra! Během léta nás čeká plno novinek a velebení T-CLUBU, abyste u nás byli stále spokojeni! Bohužel se to neobejde bez drobného omezení provozu, ale věříme, že výsledek bude stát za to! Dovolujeme si Vás tedy upozornit na první vlnu novinek a rekonstrukcí a to:
  • 13.6.2019 12:00 - 17:00 hod. NOVÉ BĚŽECKÉ PÁSY = omezení provozu Ve čtvrtek nám dorazí první část nového cardia a to: 7 BĚŽECKÝCH PÁSŮ SportsArt, výměna pásů by neměla omezit chod centra kromě využití běžeckých pásů! Výměna začne po 12. hodině a skončí cca kolem 17hod.
  • 3.-7.7.2019 SANITÁRNÍ DNY = uzavření centra Bohužel jsou úkony, které nejdou realizovat za provozu centra. V době uzavření pro Vás budou připraveny venkovní lekce u jezera Milada!
Děkujeme moc za pochopení a věříme, že se Vám změny budou líbit!  
Beach Volleyball

BUDUJEME, OBNOVUJEME, REKONSTRUUJEME!

První vstup zdarma Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
Jak funguje členství?

Chci se dozvědět víc, chci nezávazně představit nabídku T-CLUBU.
Na zadané kontakty se Vám ozve náš poradce, který Vám představí všechny možnosti členství. Zároveň tím získáváte první vstup ZDARMA.

Sledujte nás

Facebook Instagram

Partneři

Tisk Horák a.s. VZP
T-CLUB E-shop Slevotisk
EducAid