Informace a rezervace na telefonech:
  • Krásné Březno: +420 602 688 956

ZÁŽITKOVÝ KURZ PRVNÍ POMOCI

Jste si jisti, že byste dokázali zachránit život?

KONEC TEORIE! PRAXE! 

1. zážitkový kurz první pomoci v areálu T-CLUB!

11.5.2019 od 13:00 hod. do cca. 17:00 hod.


Jak pracovat v týmu? Jak zanalyzovat prostředí? Koho ošetřit jako prvního? Jak bezpečně zajistit místo nehody? Jak zklidnit ostatní účastníky? Kdy resuscitovat? Jak zavolat záchranku a jak hovor probíhá?

TO VŠE SI VYZKOUŠÍTE!

Ve spolupráci se školící akademií EDUCAID jsme pro Vás připravili jedinečný kurz první pomoci! Nebudete už sedět v učebně a poslouchat teorii! Prostředí T-CLUBU se na jeden den promění a Vy tak budete mít možnost vyzkoušet si první pomoc reálně v modelových situacích! Naším cílem bude vytvořit Vám reálné prostředí, namaskovaní zranění, šokové situace, chaos…a Vás společně s ostatními! V situacích vystupují skuteční figuranti, poranění jsou namaskována a každá z těchto modelovek se vždy dynamicky vyvíjí podle toho, jak jsou postižení ošetřováni!

Pojďte si s námi vyzkoušet první pomoc opravdu reálně!!!

Během kurzu si situace prožijete v rolích zachránců. Vždy Vás povede náš lektor, který v závěru poskytne zpětnou vazbu na řešení situací. Naučíme Vás, jak adekvátně reagovat v dané kritické situaci, také si vyzkoušíte komunikaci s operačním střediskem ZZS, naučíme Vás, jak zhodnotit stav pacienta a rozpoznat náhlou zástavu oběhu. Ukážeme Vám, že pomoct může opravdu každý a že k resuscitaci stačí jen dvě ruce. Důraz klademe na praktický nácvik kvalitně prováděné resuscitace a časné defibrilace při použití AED (automatizovaný externí defibrilátor).
Společně tak můžete s námi prožít to, jak se cítí zachránce i zachraňovaný a odnést si zkušenosti, které se kdykoli můžou hodit!
Každý účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu.


Registrace na www.educaid.cz nebo na recepci centra T-CLUB!
Cena kurzu: 750,- Kč za osobu, člen T-CLUB získá slevu 10%!

První vstup zdarma Ceník E-shop

Krásné Březno

Kontakty Rezervace online
Virtuální prohlídka
Jak funguje členství?

Chci se dozvědět víc, chci nezávazně představit nabídku T-CLUBU.
Na zadané kontakty se Vám ozve náš poradce, který Vám představí všechny možnosti členství. Zároveň tím získáváte první vstup ZDARMA.

Sledujte nás

Facebook Instagram

Partneři

Tisk Horák a.s. VZP
T-CLUB E-shop Slevotisk
EducAid